0
clear
  • Tingting1992 Завртка 330pcs M3/M4/М5 Пан Главата Хексадецимален Штекер Завртки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Завртки Комбинација Асортиман Комплет Завртка Комб
  • -20%
  • -20%
Tingting1992 Завртка 330pcs M3/M4/М5 Пан Главата Хексадецимален Штекер Завртки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Копчето Главата Завртки Комбинација Асортиман Комплет Завртка Комб

Tingting1992 Завртка 330pcs M3/M4/М5 Пан Главата Хексадецимален Штекер Завртки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Копчето

DEN 2148.72

Достапност
Достапно за нарачка

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base, која може да работи многу добро. 1. Нерѓосувачки челик материјал овозможува голема сила и добро издржливост, рѓа-доказ и имитација на корозија, може да се користи во груби средини. 2. Голема standoffs да се качи на кола или машина за да се создаде простор или да се правилно позиција нив. 3. Точноста провлечете лесно може да помине низ различни материјали, како на пример, пластика, дрво, мек метал, итн. 4. Може да се користи во дом и канцеларија апарат, машинерија, мебел, поправка, пронајдоци и други проекти.Големината на сите завртки прикажани на пакет, тоа е полесно за луѓето да дознаам лесно она што треба да се користи.Спецификација : Item Type : Pan Head Хексадецимален Завртки Set Specification : 40 M3 x x 1040 x M3 x 1230 M3 x x x x x 16 30 x M3 x 2030 x M4 x 830 x M4 x 10 20 x M4 x 1220 x M4 x 16 20 x М5 x 820 x М5 x 1215 x М5 x 1615 x М5 x 2020 година x М5 x 25 Standard Тип на германскиот Стандарден Третман не се Лекува Модел Пан Главата Хексадецимален Материјал Одделение од Нерѓосувачки Челик А2-70 Нишка Спецификација M3 M4 M5 Пакет Листата : 40 x M3 x 1040 x M3 x 1230 M3 x x x x x 16 30 x M3 x 2030 x M4 x 830 x M4 x 10 20 x M4 x 1220 x M4 x 16 20 x М5 x 820 x М5 x 1215 x М5 x 1615 x М5 x 2020 година x М5 x 25 Note : 1. Вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.2. Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Спецификацијата

ItemType:
Pan Head Hex Screw SetSpecification
40 x M3 x 10 :
40 x M3 x 12 :
30 x M3 x 16 :
30 x M3 x 20 :
30 x M4 x 8 :
30 x M4 x 10 :
20 x M4 x 12 :
20 x M4 x 16 :
20 x M5 x 8 :
20 x M5 x 12 :
15 x M5 x 16 :
15 x M5 x 20 :
20 x M5 x 25 :
Standard Type German Standard :
Treatment Untreated :
Model Pan Head Hex :
Material Grade Stainless Steel A2-70 :
Thread Specification M3 M4 M5 :
Package List:
40 x M3 x 1040 x M3 x 12 :
30 x M3 x 16 :
30 x M3 x 20 :
30 x M4 x 8 :
30 x M4 x 10 :
20 x M4 x 12 :
20 x M4 x 16 :
20 x M5 x 8 :
20 x M5 x 12 :
15 x M5 x 16 :
15 x M5 x 20 :
20 x M5 x 25 :
1. The actual product color may deviate from the photo due to light. :
2. There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Со стоката дадена додека купуваат

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Ве молиме проверете Mac Book модел (Axxxx) на задната страна на вашиот лаптоп пред купување!.Две дел е издржлив

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

Користење на електрична инвалидска количка е добар избор.ви благодариме за доаѓање...

New York Yankees.Арон Судија.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе наредби со повеќе картички

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Бостон Ред Сокс.Рафаел Devers 2017 Donruss Изгледите Бејзбол Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инс

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Лос Анџелес Ангели.Мајк Пастрмка.Над 30 Годин

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Атланта Braves.Роналд Acuna Jr Акции слики / фотог

Вистински ОЕМ замена дел.Вулкан Харт има години искуство во комерцијални foodservice индустрија и обезбедув

Поддршка 360° на Ротација,Една рака операција, не влијае на сигналот.Нема потреба да се отстрани телефон

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 0040931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 1

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

Директно Замени Atlas Copco & Производ Компатибилност 100% .Високо Квалитетни Суровини,ЦенаЕфикасен,Rrduce Трошо

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Please wait...