0
clear
  • YKK Патентите Избрани Бои Пакет 14 Инчен Број 3 Најлон Серпентина Сет на 110 Парчиња
  • -20%
  • -20%
YKK Патентите Избрани Бои Пакет 14 Инчен Број 3 Најлон Серпентина Сет на 110 Парчиња

YKK Патентите Избрани Бои Пакет 14 Инчен Број 3 Најлон Серпентина Сет на 110 Парчиња

DEN 276.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е пакет на 110 парчиња – 45-50 различни бои!Овие се #3 YKK Најлон Серпентина Затворени Крајот Патентите.Должина на патент е 14 инчи или за 35.5 cm (ткаенина на врвот и на дното се екстра).Да ги користите овие за облека како здолништа, фустани, блузи, culottes, панталони итн.YKK е светски лидер во изработката qulity патентите за сите ваши потреби.ГИ ДОБИЕТЕ СЕГА!.Овој пакет е 110 парчиња на патентите со YKK во избрани бои.Овие се најлон калем, затворен крајот патентите.Ќе ги добиете сите различни бои – 45-50 различни бои.Нијансите покривање на целиот спектар на бои - светла, neutrals, темно и светло.YKK патентите се познати по нивниот висок квалитет и мазност на употреба.Можете да ги користите овие патентите за пошта, здолништа, фустани или било која друга шиење проект.На избрани пакет е одличен начин да се осигура дека вие секогаш имате појавување на бојата на патент на рака!Добиете овие сега!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 36".Затворена Дното ~ Црна (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

ПАТЕНТИТЕ " ГОЛЕМИНА Патентите се околу 24 инчен во целосна должина и околу 22 инчен од дното до врвот на п

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Патент Количина : 2 парчиња Пакет, Боја : Црна Лента.Должина : 8 инчен од дното кон врвот (забите должина), с

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент 12".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

YKK #4.5 Чанта Патент 14".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

YKK #4.5 Чанта Патент 10".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

YKK #4.5 Чанта Патент 22".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

108" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501...

Бои Бела, Сина, Црвена, Розова.Пакет : 12 Great за облека, градежни и уметнички проекти, овој 4пакет на 9" Занае

Zipperstop трговија на Големо YKK YKK Скрие ~ Невидливи Патентите 30" 72" Асортиман на Бои & Должина (12 Патентите / pack

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Zipper Stop трговија на Големо Овластен Дистрибутер YKK YKK #3 Здолниште & Фустан 100% произведено во САД.YKK #3 Најло

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Црна (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

YKK #4.5 Чанта Патент 9".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack).

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е еднократно, тоа е за да ги засени и засени било ко

#3 2" Инчи YKK Здолниште & Фустан Серпентина Патент.Асортиман На Сезонски Бои.Идеален За Фустани, Здолништа,

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Please wait...