0
clear
  • Три Боја Ретро Налепници Винил Decals Компатибилен со Ford Bronco (Црно - Црвено - Сива боја)
  • -20%
  • -20%
Три Боја Ретро Налепници Винил Decals Компатибилен со Ford Bronco (Црно - Црвено - Сива боја)

Три Боја Ретро Налепници Винил Decals Компатибилен со Ford Bronco (Црно - Црвено - Сива боја)

DEN 3360.00

Достапност
Достапно за нарачка

Decals за двете страни на Bronco (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инсталација.Нови во Кутија.Графика за Полнење Содржина : Decals за двете страни на Bronco (за Возачот и Совозачот Страни) Инструкции за Инсталација Одговара на Трим Нивоа : Ова графика комплет ќе одговара на трим нивоа Bronco База, Голема Прашина, Црн Дијамант, Надворешниот Банки, Badlands, и Wildtrak.Нашите decals се умре сече па боја на вашиот Камион ќе биде прикажано во позадина.Апликација на Методи : "Влажни" или "Сува" Метод винил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ова е со висок квалитет винил умре сече трансфер decal единствена боја БЕЗ боја на позадината, ДАЛЕКУ подо

Големина Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили,

Големина : 8".Американската Направи Производ.Водоотпорен Отворен Исчезнат Отпорни На Винил.Бродови во GT

Висок квалитет на винил налепници.Професионално направен во САД.Печати е водоотпорен, гребење и УВ отпо

Сопствени Направени Умре Сечење Винил Налепница Нема Позадина.Не Печатени!Не било Јасно Винил Околу Сл

Ако навистина вредноста на вашето возило инвестиции, тогаш ве молиме сега купуваат повисок квалитет на

Fitment : За KTM EXC 125 150 250 300 350 450 500 2008 2009 2010 2011.ПЛАСТИЧНИ ПОКЛОПЕЦОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Целосна графика decals комплет

Големина : 12".Американската Направи Производ.Водоотпорен Отворен Исчезнат Отпорни На Винил.Бродови во GT

Decals за двете страни (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инсталација.Но

1 Умре сече од премиум 6yr винил, нема да исчезнат, само нешто што треба да се примени е она што е прикажано

CЛЕНТА : 20112014 Dodge Полначот CШАРИ "Scallop Стил" од Страна на Телото Линија Винил Графички Decal Ленти за Полнење

Полна Боја Дизајн, Премиум, Временски Заштитени.ВодаCarwashВремето Доказ До 9 Години Живот На Времето %100 За

Убава 2 боја mandala лопез и од неодамна decal е достапна во 43 модели и 30 солидна боја избори.Се меша и натпрева

=== MOPROAUTO ПРО ДИЗАЈН СЕРИЈА ГРАФИКАСУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ НА ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ! *ДАЛИ САКАТЕ ИЗДРЖЛИВОСТ?* Сег

Лесно да се Примени Винил Decal или Налепница.Oracal Винил за Внатрешна или Надворешна Употреба.Едноставна А

Decals за двете страни на Bronco (за Возачот и Совозачот Страни).Висок Квалитет На Винил.Инструкции За Инстала

=== ВКЛОПУВА ГОДИНИ : 2018 2017 2015 2016 година 2014 година (Одговара на Сите Модели) === ГОЛЕМИНА : Пред Исечените Дел

Налепница Големина од 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на авто

Големина Околу 5 инчи.Ќе се држиме само за било рамен или малку криви површината.Употреба на автомобили,

Лесно да се Примени Винил Decal или Налепница.Oracal Винил за Внатрешна или Надворешна Употреба.Едноставна А

✔️ НАШИОТ КВАЛИТЕТ Нашето Знаме Магнети се 3мм Дебела што ги прави совршен за употреба на отворено на в

Лесно да се отстрани откако се применува и нема да остави никакви остатоци ✔ ДОАЃА СО 2 ВИНИЛ КОЛЕКЦИИ :

Еднократно, Направени од страна на Win Craft.Долго Decal е Околу 6.25" x 1" Инч 3 умренамалување на обновливи decals до

Еднократно, Направени од страна на Win Craft.Долго Decal е Околу 6.25" x 1" Инч 3 умренамалување на обновливи decals до

Please wait...