0
clear
  • ZSH Кујна Складирање и Организација Кујна Рек Микробранова Печка Полица за Складирање Артефакт Кат Мулти-Слој Рерна Леќата Резерви Дома Daquan за Кујна Црна Вертикалн?
  • -20%
  • -20%
ZSH Кујна Складирање и Организација Кујна Рек Микробранова Печка Полица за Складирање Артефакт Кат Мулти-Слој Рерна Леќата Резерви Дома Daquan за Кујна Црна Вертикалн?

ZSH Кујна Складирање и Организација Кујна Рек Микробранова Печка Полица за Складирање Артефакт Кат Мулти-Слој Рерна

DEN 1188.00

Достапност
Достапно за нарачка

★ Дебели цевка од нерѓосувачки челик заграда, цврсти и издржливи, силен капацитет на носивост, без деформација. ★ Поставените ограда можат да се спречат непријатности предизвикани од паѓање при преземањето на предмети. ★Отстранлив куки може да биде ставен во зависност од вашите потреби и обесени насекаде. ★ Мулти-функција на мозоци стапчиња за јадење, понудата проштална до вода, канализација, дише и да се дише, да се спречи бактериски раст, стилски душеци, постабилна. ★ Пространа countertops, може да се стави, леќата кутии, зачини, плочи и други садови.На дното може да се користи за да се одржи микробранова за да заштедите простор.Солиден, здрав и стабилен, по разумна цена!Добредојдовте на нашата продавница и се надевам дека ќе имате добро време за шопинг.Име : Кујна складирање rack (микробранова печка rack)Материјал : Пластични Нерѓосувачки steel Color : Црна, silver Number на подови : 1 floors Size : 52.5 cm, 76.5 cm Function : во-продавница кујнски прибор, микробранова печка, шпатула, зачини, мирудии, реквизити, итн.Дизајн карактеристики : простор за заштеда на енергија, солиден и моќен складирање capacity Maintenance : препорачливо е да се задржи на убава рамка.Имајте на ум : може да биде 1cm грешка врз основа на реалните производ.Обично, нашите време на испорака е 1-2 дена и пристигнување време е 15-20 дена.Добредојдовте во продавница да се купи, со нетрпение очекувам на следната посета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Различни модели за да го изберете, симпатична и модерен 3 џебови дизајн, голем капацитет, може да се прод

Совршен за мали места колеџ домови или стан, шкаф, или облека решетката.направи на безбеден и издржлив м

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Памук, лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 22.05*8.07 инчен, грешка е

Исклучителен Изглед : Опремен со едноставен изглед и светла боја, додадете убав естетски допир во една с

РАЗНОВРСНА Може да се користи во ученичките домови, резервни спални соби, дете соба и соби за гости, гар

Дрво.Материјал : Метал & Цврсто Дрво.Дрво Големина на : 7.87*5.51*0.79 инч.Совршен за : Грб Полици, Книга Полица, Bo

Направени од Оксфорд ткаенина, структурата е издржлив и може да се користи за долго време.Зголеми вашио

На здрав картон поддржува дното и страните, што го одржува обликот на џеб и го штити содржина.Вратата за

Уникатен подарок.Меки и удобни.убав изглед.Може да се направи соба интересно.Тоа може да се користи насе

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

МЕРЕЊА 59" Широк 18" Долго 68" Висока.Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, соп

Класификација : Set.Тип : Складирање И Кеси 1 Одбраната неплетени ткаенини, влага доказ и дише 2 Собранието

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

100% сосема нов.Добар избор за семејството и пријателите.Не чудна миризба на здрави и еколошки.Лесно да се

1 : Мултицел : Овој креветот складирање решетката е опремен со големи џебови кои можат да бидат обесени н

Пакување Листа : Рачно Ткаени Tapestry*1 Бохемски стил ѕид декорација, childrenï¼s соба и роденденски подароци се

Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите ни

Исклучителна : Нашата Складирање Џебови изгледа стилски во една соба.Пакет Вклучувајќи 1 x phone торба.It' s н

* Елегантна декорација на вашата трпезарија, дневна соба, спална соба, модерно, farmhouse, стан, dorm соба, канце

✅Подебели& Посилна Материјал : Виси Плакарот Организаторите е направен од висококвалитет полиестерпам

Please wait...