0
clear
  • Отворен Психичка Читателот Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак
  • -20%
  • -20%
Отворен Психичка Читателот Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Отворен Психичка Читателот Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

DEN 2543.76

Достапност
Достапно за нарачка

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот бизнис. ★ Лесна инсталација со вклучен виси синџир и хардвер; приклучок во стандарден излез; совршен ѕид décor или на маса екранот. ★ Енергетски ефикасни неонски бизнис знак, може да бидат оставени на 24/7 за максимална изложеност без разлика дали тоа е за рекламирање или décor. ★ Внатрешна употреба; да го зголеми животниот век на вашите вистински неонски знак следејќи ги упатствата за употреба.Description The карактеристика сјајот на неонски знаци можат да привлечат клиенти како ништо друго, практично горење вашиот идентитет во умовите на потенцијалните и идни клиенти.Неонски знаци може да бидат оставени на 24 часа на ден, седум дена во неделата, 365 дена во годината..за неколку децении.Не постои светлина форма во постоењето дека има визуелен ефект на неонски.Features Material - Знак е монтиран на трајни Црна пластична подлога.Ефект - ги Привлечат купувачите со траен impression Cost Ефективни - Кул Тивка Енергетски Ефикасни - Користи Помалку Енергија отколку Стандардните 60 вати сијалица.Спецификации - Оперативен напон - 110 volt У Л 2161 наведени трансформатори дека приклучок во стандарден излез - 1 Година Гаранција на електрични компоненти & трансформатори - 10 вати потрошувачка на енергија - 6' кабелот за Напојување со стандардни трансформатори - 100% без кршење на загарантираните со двојно пакување кутија, екстра пена заштита за да бидете сигурни дека вашиот знак ќе пристигне во добра работна состојба - Четири страни се наведнуваат заштитна box Note Please овозможи 6-8 работни дена за производство.За внатрешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сон во облик на неонски оркестарот знак е одлична за вашиот дом, спална соба, пиво паб,свадба оркестарот,

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Ние сме тука за да го прослават во сите твојата слава.Со нисканапон дизајн и без бучава, нашите стакло ќе

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Совршен за вашата мала принцеза и принц.LED молња неонски светла може да се користи во Роденден, Денот на

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење 【СОВРШЕН ПОДАРОК Широко се користи во смерот заб

Екопријателски на LED+Силиконски Ленти+ABS : неонски светла знаци употреба ДОВЕДЕ во нисконапонски и заште

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Cloud знак оркестарот светлина го прави совршен Роденденски подарок за деца, возрасни л

ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насо

Примена : 1.7 W, не потрошувачка на енергија, тоа е добар избор за заштеда на енергија и заштита на животнат

PREMIUN LED НЕОНСКИ ЗНАЦИ МАТЕРИЈАЛИ : Флексибилни LED лента, светлата,Мека, издржлив и силен.ниска потрошувач

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

26"H x 26"L x 3"Г За Внатрешна Употреба.Монтирани на Трајни Црна Пластична Подлога 110 volt У Л наведени трансформ

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 13 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Please wait...