0
clear
  • АНАЛОГНИ УРЕДИ AD706ARZ IC, ОП-ЗАСИЛУВАЧ, 800KHZ, 0.15 V/нас, SOIC-8
  • -20%
  • -20%
АНАЛОГНИ УРЕДИ AD706ARZ IC, ОП-ЗАСИЛУВАЧ, 800KHZ, 0.15 V/нас, SOIC-8

АНАЛОГНИ УРЕДИ AD706ARZ IC, ОП-ЗАСИЛУВАЧ, 800KHZ, 0.15 V/нас, SOIC-8

DEN 285.60

Достапност
Достапно за нарачка

Цена За : Секоја Бр.на Засилувачи : 2 Уби го Оценувате : 0.15 V/µs Напон Спектар : ± 2 V да ± 18 V Засилувач Случај Стил : SOIC Бр.на Пиновите : 8 пропусниот Опсег : 800k Hz Температурата на работа Минимум : 0°C Ro HS Согласност : Да.АНАЛОГНИ УРЕДИ AD706 ARZ IC, ОП-ЗАСИЛУВАЧ, 800 KHZ, 0.15 V/ нас, SOIC-8.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Лесно Прикачување на Butt Kicker Gamer2 да Playseat стил тркачки седишта.Ги вклучува сите неопходни монтажа хардвер

85 W x 2ch (20 Hz 20 k Hz).Злато позлатен аналогни влезови, вклучувајќи Фоно.Амортизацијата Фактор 240 100 W + 100 W (20 Hz

Работен напон : DC 050 V.Работат на струјата : 4А .Големина : 50mm×28mm×15mm.Терминал опис : Вин+ : Внесување позитивн

400 W Врв Моќ : Таа има максимална моќност од 400 W, кој обезбедува доволно енергија за засилување на звукот з

Кој двојна THX ААА 788 засилувач модули за најдобар во класа засилување, на AKM 4493 DAC за исклучително музички

HIFI аудио засилувач стерео излез : да имате длабок сараунд звук.Поддршка за РКА / 6.35 MM џек за слушалки изле

【Atom2 Hi Fi Преносни USB DAC / AMP】ES9281 AC dac чип, THD + N (0.0004%), 2 приклучоци, DSD (поддршка DSD512), S / N Сооднос (118d B), Фреквен

Со нови оригинални TDA8954 TH core технологијата, BTL мост коло е поефикасен.Усвојување на оригиналниот оригина

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

контрола или handsfree микрофони не се поддржани.Секогаш проверете нивоата на јачината на звукот пред прити

【Мини Hi Fi слушалки Засилувач】Слушалка Amp Помогне да се Засили Звукот, е Деликатна, Компактен, Лесен и Пр

Поддршка за влакно / коаксијален / USB влез.HIFI аудио засилувач стерео излез : да имате длабок сараунд звук.

Дел NO : INA333 AIDGKR.Пакет : 8MSOP.Опис : IC OPAMP INSTR РР 150 KHZ 8 MSOP.Дел NO : INA333 AIDGKRPackage : 8MSOPDescription : IC OPAMP INSTR РР 150 KHZ 8 MSOPSupplier :

【Atom2 Hi Fi Преносни USB DAC / AMP】ES9281 AC dac чип, THD + N (0.0004%), 2 приклучоци, DSD (поддршка DSD512), S / N Сооднос (118d B), Фреквен

USB аудио стриминг совршен за PC игри.VAE Аудио Подобрен Систем auto доземање на мостри да се 192 K или 384 K HiRes ква

【HiFi Засилувач со Чист Квалитет на Звукот】Fosi Аудио M03 subwoofer amp донесува Инструменти TPA3255 D2 чип, Високо Ефи

PH04 : Споделување на еден Стерео Извор : канал 4 засилувач карактеристики 4 независни стерео високоенерге

Ова е одборот на нашите популарни целосна фреквенција моно засилувач.Во FR верзија се користи за нормале

✅ СУПЕРИОРЕН ИНЖЕНЕРСТВО Исклучително ниска дисторзија и бучава од коло дизајн инспириран од нашиот п

Овој Комплет користи аудио засилувач LM386 чип, едноставна надворешни коло,аудио сигнал е amplified.By potentiometer м

Ироничен:АудиоТехника、Големина:H 79 × W105×D142mm, Тежина:615g.Варијации на боите:сребрена / црна / сива / ви

Поддршка за РКА / 6.35 MM џек за слушалки излез.Аудио излезот може да биде поврзан на слушалки, засилувачи, и

NS03 G моно канал засилувач има 100 W висока моќност.Тоа е се продава одделно.Ако сакате да се купи напојувањ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Аудиофили ќе го цениме позлатени, четиринасочно обврзувачки пост говорникот терминали, кои обезбедува

Please wait...