0
clear
  • ВУЛКАН ХАРТ 409316-1 Термостат
  • -20%
  • -20%
ВУЛКАН ХАРТ 409316-1 Термостат

ВУЛКАН ХАРТ 409316-1 Термостат

DEN 16155.36

Достапност
Достапно за нарачка

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ. 409316-1. Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat - FDTO ] [ Temp 100-450 ] [ Сијалица 3/8" X 3-1/2" ] [ Капа 30" ] [ Size 3/8 FPT ][ Цевка 3/8" MPT ] Вклучува Одбивни 20 1/4" X 6 3/4", Термо Заварување Позиционер & Пролет. [ Бирање за Да го Користите A563, # 22-1037 - 100-450 ] .290" D-.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.ПРОВ

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да

Ножеви користење на новата уметност на прецизност шприц,се исти со оптимизиран аеродинамичен облик и с

Комбинирање на сила на Крадци етерично масло комбинација со природно добиени, растителна основа состој

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff траги и гребнатини во секојдневна употреба.Ap

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Biodegradable Дизајнирани да работат со мајката природа.НеКорозивни Без груби хемикалии да се загрози интег

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Please wait...