0
clear
  • SABPACK 4K 10-30X40 Зум Monocular Телескоп со Носителот&Tripod, Monocular Телескоп за паметен Телефон, Висока Моќност Monoculars со BAK4 Призма за Возрасни, Птицата Гледа Лов Концерт Патување
  • -20%
  • -20%
SABPACK 4K 10-30X40 Зум Monocular Телескоп со Носителот&Tripod, Monocular Телескоп за паметен Телефон, Висока Моќност Monoculars со BAK4 Призма за Возрасни, Птицата Гледа Лов Концерт Патување

SABPACK 4K 10-30X40 Зум Monocular Телескоп со Носителот&Tripod, Monocular Телескоп за паметен Телефон, Висока Моќност

DEN 765.36

Достапност
Достапно за нарачка

Зум прилагодување : Полека се прилагоди на зголемување на вредноста прстен. 【Зум Monocular и Преносни 】Monocular за iphone со дополнителна можност за зумирање во вашиот телефон, камера без да се жртвува квалитетот на сликата, Доаѓа со брз усогласување паметен телефон носителот, tripods, Компатибилен со паметен телефон, Лесно да го инсталирате, далечински управувач monocular, да обезбеди HD слики да ги споделите со вашите пријатели. - Спецификации : Зголемување : 10x-30x пати Окуларот Леќи дијаметар : 30мм Цел Леќа Дијаметар : 40mm Призмата Систем : BAK4 Тежина : 480 g Видите Агол : 30x-2.Со FMC широкопојасен зелена и HD сина филм кој се повеќе светли и може да го намали штети на нашите очи.Нашата цел е да обезбеди најдобра и конкурентна лов и отворено оптика за корисници во светот .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Континуирано Зум s туристички придружник.Ноќно monocular, уживајте во ноќта искуство.Лесно да се истражува

▶ Висока моќност monoculars за возрасни целосна зголемување и објект леќа дијаметар monocular, обезбедува јасно

【Лесен за Употреба】 Можете да ги видите сценографијата Лесно и Брзо со помош на нашата monocular телескоп з

10300 X Моќен Зум Двоглед Долга Низа Професионални Monocular Телескоп HD 4 K Висок Квалитет BAK4Призми Преносни за

Тие се многу погодни да се купи за семејство и пријатели кои сакаат отворено или посета.На стигнале алум

1025x зум опсег, 42 mm Цел леќа.Стилски и ергономски гумени оклопи со сребро акцент, Идеални за патување, конц

Погодно за вас да се користи со прилагодливи Ококупот.На Monocular Телескоп со паметен телефон носителот по

Опис на производот: Двоглед за возрасни и деца.Голем мазна центарфокус воланот на преносни двоглед мож

Лесно да се Фокусираат и Задржете : Monocular телескоп за smartphone е лесен и дланкаголемина, заедно со ергономск

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Пакет Содржина : 1 * Телескоп / 1 * Телескоп;1 *Мобилен телефон држач;1 *Tripod.Оптички слој : FMC слој, Висока згол

【BAK4 Призма x2.Вграденво BAK4 призма и FMC леќи обезбедуваат 99 Ве молиме чувајте вашиот monocular во сува површин

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Супер Висока Моќност 10x25 Преносни HD ОПТИКА BAK4 Ноќ Визија Monocular Телескоп Monocular Телескоп двоглед Зумирање

Тоа ви овозможува да видите целите на далечен свет во повеќе реални детали 【Солидна Рамка и Шокапсорби

Please wait...