0
clear
  • 3 x Парови на 12 ИНЧЕН 300ММ Т TEE Шарки BZP ЦИНК Позлатен Челик
  • -20%
  • -20%
3 x Парови на 12 ИНЧЕН 300ММ Т TEE Шарки BZP ЦИНК Позлатен Челик

3 x Парови на 12 ИНЧЕН 300ММ Т TEE Шарки BZP ЦИНК Позлатен Челик

DEN 616.56

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.вратата зглоб.портата зглоб.tee зглоб.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.Tee Т зглоб медиум должност погоден за гејтс, градите, свлечишта, чување на кутии.Изработени од челик.Цинк или црн прав обложени отпорен на вода водоотпорна заврши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Содржина : 2 парчиња x двонасочни Зглоб,1 x Клуч,Некои Завртки; Тежина : 893g.Главната Боја : Сребро Тон;

Пакет Содржина : 2 парчиња x Вратата Зглоб; Тежина : 100g.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓос

Тежина : 100g; Пакет Содржина : 10 x Кутија Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Железо.Име на произ

Тежина : 150g; Пакет Содржина : 8pcs x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : М

Тежина : 53g; Пакет Содржина : 10pcs x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Мета

Тежина : 122g; Пакет Содржина : 8pcs x Виткање Поддршка Зглоб.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Им

Стил : / ; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10pcs x Задник Зглоб; Тежина : 103g.Материјал : Метал; Име На Пр

Пакет Содржина : 50(+ / 2%)КОМПЈУТЕРИ x Задник Зглоб; Тежина : 515g.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Метал.И

Што ќе се добие : 2 x Ограда Вратата Зглоб;1 x Гром;1 x Гром Додаток;1 x Додаток;40 x Завртка.Разумен дизајн, може

Тежина : 10g; Пакет Содржина : 1 x Позиционирање Поддршка Шарки.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Мет

Стил : / ; Боја : / .Тежина : 102g; Пакет Содржина : 1 x Замрзнувач Вратата Зглоб.Материјал : Метал; Име На Произв

7" Челик Плоштадот Зглоб W / плоча.Плоча големина 1 1 / 2" x 3 / 8".Листата е за еден пар на зглоб.Тешки зглоб со т

Се продаваат во парови 13 / 8" Барел ширина 6" должина.Еден зглоб тежи од 2,5 кг.Тежина капацитет од 850 lbs по па

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб, Некои Завртки; Тежина : 141g.Главната Боја : Бела; Материјал : Не ' Рѓосувач

Пакет Содржина : 2 парчиња x Вратата Зглоб; Тежина : 291g.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : 304 Од Не ' Рѓос

Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб; Тежина : 93g.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Вратата З

Стил : Шарки; Боја : Злато На Ѕвонење.Пакет Содржина : 10 x Позиционирање Поддршка Шарки; Тежина : 110g.Материј

Нашите jтоп зглоб е совршен додаток на вашата врата или занишан вратата.На зглоб pivots на прилагодливи чел

Стил : Вратата Задник Зглоб; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Задник Шарки; Тежина : 100g.Матери

Стил : / ; Боја : / ; Тежина : 36g.Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб; Материјал : Метал; Име на Производ : Вратата

Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Зглоб; Тежина : 8g.Главната Боја : Бронзени Тон; Материјал : Метал.Име на произво

Стил : / ; Боја : Бронзени На Ѕвонење.Пакет Содржина : 8 x Поддршка на Шарки, Некои Завртки; Тежина : 136g.Матер

Пакет Содржина : 5 PCS x Зглоб; Тежина : 22g.Главната Боја : Злато Тон; Материјал : Метал.Име на производ : Зглоб;

6 во.Декоративни зачукуваше Т зглоб направени од челик,црна заврши,трајни и набитост,што значи дека може

Тежина : 149g; Пакет Содржина : 4pcs x Вратата Зглоб, Некои Завртки.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Р

Цена За 1 Зглоб 2" Барел Ширина 9" Должина.Зглоб Тежи 7.5 Lbs.Нерѓосувачки Челик Pin.Внатре Pin Дијаметар Мерки 1".

Стил : / ; Боја : / ; Пакет Содржина : 5pcs x Екран Зглоб.Тежина : 103g; Материјал : Метал.Име на производ : Екран Зг

Тежина : 46g; Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Оска Зглоб.Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Ч

Стил : / ; Боја : / ; Пакет Содржина : 1 x Вратата Зглоб.Тежина : 166g; Материјал : Железо.Име на производ : Вратат

Please wait...