0
clear
  • Pulaski Секира, Еден Малку, Hickory, 36.
  • -20%
  • -20%
Pulaski Секира, Еден Малку, Hickory, 36.

Pulaski Секира, Еден Малку, Hickory, 36.

DEN 1188.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : Масло Угасне За Униформа Цврстина и Правост.; Лице : Црвена Глеѓ Сечење на Рабови во Јасна Лак; Рачка : Прав.Нашиот избор на секири, hatchets, и разделување на оптоварување нуди се што ви треба да се подели, се сече, и се исецка дрво.Погледнете карактеристиките на Советот Алатка Pulaski Секира.Вкупна Должина : 36", Рачка Материјал : Hickory, Карактеристики : Масло Угасне За Униформа Цврстина И Правост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【ТРАЈНИ】Острат датотека е направен од висок квалитет на T12 јаглерод алатка челик, што е исклучителна и

Погоден за употреба на сите метални материјали вклучувајќи го и челик, бакар, алуминиум и многу повеќе.О

Фитнес Рака Stirrup се Справи со Кабел Можете да ги обучуваат каде и да одите со овој комплет.Отпор Бендови

Датотеката главата усвојува T12 јаглерод алатка челик, што е исклучителна и со висока цврстина и долг жив

✔ RESHARPENABLE СЕЧИЛОТО:шефот на челик глава има заштитна обвивка и сечење на сечилото карактеристики цело

Чај филтер со бајонет дизајн за лесна и работната енергија Природни стариот бамбус корени се рачно изр

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

✅ ДОЛГОТРАЈНИ СЕКИРА.Секира е направен со целосно да се откажат фалсификувани CR челик, која исто така е

НАПРАВИ МЕЛЕЊЕ ПОБРЗО : Овие дијамант битови се направи мелење стакло побрзо.Со ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ : Бит

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Дамаск Челик Лов Секира.Сопствен Рачно Изработени , Фалсификувани Дамаск Челик (1095 / 4340).ДАМАСК ЧЕЛИК ПР

?Се ПРИМЕНУВААТ ЗА¡¿Погоден за сите метални материјали, вклучувајќи и челик, бакар, алуминиум, итн...

Погоден за употреба на сите метални материјали вклучувајќи го и челик, бакар, алуминиум и многу повеќе.Н

Екстра сила на рачка од Секира.КУПУВАЊЕ.5" Инчи најсовремена : 5" Инчи; Раководител : Висок Јаглероден Чели

Ергономски Дизајнирана Рачка, Удобен Зафат, Не Боли Рака, Без Замор И Поефикасно Користење.Погоден За Уп

Совршена алатка за гаражи, фабрики, инженеринг, работилница Парична казна заби може да се користи за пли

Разделување секира за разделување на трупци и парчиња од дрво.Влакназасилен ПА вратило прави секира тр

⚔️ НОРДИСКА СТИЛ Нашата ракафалсификувани Викинг секира "Skeggøx" не е едноставна алатка која секој може

Совршени за отпор бендови, домашни спортски сали, и кабел машини, Смит машина, bowfle машина, фитнес машини,

Please wait...