0
clear
  • Гел лак за Полнење со 110W U V Светлината LED Помине Светилка 8 Бои Помине Гел лак Впие Исклучување База на Грб Не ги Избрише Врвот Грб Помине Уметност Rhinestones Нокти Алатки
  • -20%
  • -20%
Гел лак за Полнење со 110W U V Светлината LED Помине Светилка 8 Бои Помине Гел лак Впие Исклучување База на Грб Не ги Избрише Врвот Грб Помине Уметност Rhinestones Нокти Алатки

Гел лак за Полнење со 110W U V Светлината LED Помине Светилка 8 Бои Помине Гел лак Впие Исклучување База на Грб

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Гел лак за Полнење за DIY : Сè што ви треба е веќе во овој комплет, сите-во-едно гел лак сет вклучува : 110 W помине светилка + 8 бои салон квалитетот 10 ml гел полски + гел основата и врвот грб + помине уметност rhinestones + маникир tools. 110 W U V/LED Помине Фен : со 45 компјутери светилки намалувања лекување време во 70%, а 4 тајмер поставки, вообичаено е 120s, можете да го промените времето како што треба.Иновативен LED дисплејот на екранот ќе се презентира ефикасен/safe/удобен дом нокти машина. 10 ml Гел лак & База на Врвот Грб : Нов Тренд 8 бои(бела, розова, црвена, темно црвена, виолетова,сива, црна,сјајна виолетова) голем обем на секоја гел е доволно за споделување со пријателите.Основата и врвот грб ќе ги држи 15-21 дена висок сјај за различни луѓе.Брилијантен сјај сјај, трајни & висока јачина на звук, присутни впечатлива боја.Еко-пријателски лак : COSCELIA гел лак направени од не токсични природна формула, не-токсични и не се штетни за кожата и ноктите, кој е мирис за слободни.Се спротивстави на chipping и напукнување, трајни,водоотпорен со никаква штета на заноктиците.Ние ќе го контролира квалитетот и чувар на вашето здравје.Идеален подарок за неа : COSCELIA гел лак за полнење за почетник, ви помогне да го заврши процесот на DIY помине уметност.Тоа ќе стане голема подароци за вашите пријатели или семејството за ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година е Ден и секој празник. 1 X Бафер Го Блокирате 1 X Cuticle Масло. 2 X Сива Нокти Датотека, 1 X Cuticle Вилушка. 10 X Лак Смена Влошки. 10 X Помине Чистење Брише. 2 X Помине Уметност Кристал. 1 X Ноктите Машина,1 X Cuticle Тласкач. 1 X Криви Пинцети, 1 Пар На Ноктите Сепаратори. 1 X Шарени Нокти Четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бои за сите сезони.Висок квалитет.Долготрајни.Во согласност бои.Високо квалитетен и долготраен лак на н

Идеален Подарок : Акварел лак спакувана во убава кутија, тоа е најдобриот подарок за вашата мајка, сестр

Лена Може да ноктите ленти се направени надвор 100% нетоксични вистински лак.Тоа е многу лесно да се приме

100% чист гел формула која го носи како класичен вистински гел.Се применуваат како полски и да биде наград

На holographic лак што ќе се донесе еден допир на небото за да сè што правиш.Без формалдехид, toluene и DBP хемикали

[ISNA ХАЛАЛ ЗАВЕРЕНА] Сите наши вторник Во Љубовта халал ноктите полирање се официјално признати од стран

Ексклузивно од Боја на Клубот.Натоварени со Confetti и Сјај.Направен во САД.Произведени Без Суровост.Полна

Срцето Помине Уметност во Собата : 12 Бои срцето помине уметност decals, секоја кутија со 12 мрежи, секоја бој

& детали ПОЛНА ГОЛЕМИНА 15 ml Сјајна & Светли Богати со боја Не досадна Долго се носат.Салон стандард гел ла

НА ТОЧКА 18 Висока Мода Ноктите Дизајни, врз Основа Исклучување на Модата Боја Извештаи.Посетете ја наша

Дава сјајни и брилијантен боја за нокти.Долготрајни.За употреба, се тресат и и се применува.Опис на прои

Добивање на мазна и секси изглед.Овој лак на ноктите создава сјајна, смел, и безгрешното помине со лесно

На база на вода формула брише исклучување лесно.Печати со БИЛО јасно или на врвот на грб.Парична казна с

Сали Хансен тешко како ноктите xtreme носат нуди екстремен сила и сјај.Одговараат на вашите нокти на вашет

Нови и Свежи ноќта на Вештерките Стил Колекција.Не се Намали не Навремено не се Повлече Назад продолжув

Новата ПроНоктите боја, без Компромис.До 14 Ден ПроРезултати.Чекор 1 : Интензивна Боја, Чекор 2 : Прилагоде

Cuccio Дрво нуди wearability дека е сигурен од било од натпреварот, тоа е затоа што ние се користи чист гел база и

Please wait...