0
clear
  • Замена за Bobbin Winder # XA5001051 Брат PS2500 Alt# XA5001151 +
  • -20%
  • -20%
Замена за Bobbin Winder # XA5001051 Брат PS2500 Alt# XA5001151 +

Замена за Bobbin Winder XA5001051 Брат PS2500 Alt XA5001151 +

DEN 808.80

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Нова Bobbin Winder # XA5001051 кои одговараат на следниве модели.Користи Bobbin Winder Гума –15287-A. Замена за БРАТ МОДЕЛИ - B373, B375, B376, B377, PS2200, PS2300, PS2500, Ѕвезда 110, Ѕвезда 120 E, Ѕвезда 130 E, Ѕвезда 140 E.Друг Дел Броеви Вклучуваат – XA5001151. Замена за BOBBIN WINDER # XA5001051 Брат PS2500 Alt# XA5001151 +.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Изработен од пластика, издржливи и практични.Совршен за луѓето кои се само на почетокот да се користи ве

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 530 Машина за Шиење.Количина : 4 Лесно да се замени и употреба, н

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 3270 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба,

Prewound Везови Bobbins 100% Filiment Ppolyester.Пинк Слива Светлина 60 WT 125 метри по bobbin.P565 Пинк Слива Светлина prewound bobbins, пл

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 2517 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба,

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 421325000 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреб

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 8734 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба,

Големина : Надвор од Прстенот со Дијаметар од 13.5 cm / 5.31 во Внатрешниот Прстен Дијаметар 9cm / 3.54 во, Droove шири

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 6522 Машина за Шиење.Количина : 4 Лесно да се замени и употреба,

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 177 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба, н

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 6100 Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба,

25 Избрани Бои prewound bobbin конци ги задоволат вашите основни услови за Брат Везови и шиење.ОДГОВАРА на ПОВЕЌ

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 500 K Машина за Шиење.Количина : 2 Лесно да се замени и употреба,

Оваа Нова Bobbin Winder # XA5001051 кои одговараат на следниве модели.Користи Bobbin Winder Гума –15287A...

Up Start Компоненти Замена Bobbin Случај за Пејач 9022 Машина за Шиење.Количина : 3 Лесно да се замени и употреба,

Bobbins 30 PCS+Кутија.Компатибилен со ПЕЈАЧОТ машина за шиење модели : 4205, 4206, 4210, 4212, 4220, 4228 ДЕЛ# : 359838900 30 PCS+Кутиј

Bobbin Случај ## XC3153051 ТОЈ120 PKG NV120 Q NV350 SE NV400 NV400 SE.XE5342101, XC3153121,.XC3153151 , XC3153251 Се ВКЛОПУВА BABYLOCK МОДЕЛИ BL200 A (Елизаб

Дел # 2518 P SA156 X52800150 85128 Compatiable Со : повеќето домашни машини за шиење со осцилирачки шиење кука (шатл кука).ВЕ

Please wait...