0
clear
  • Лизгачки Вратата Хардвер Тешки Фиока Слајдови Целосна Екстензија Имајќи 500 lb Фиока Дизајнер Слајдови во Мебел 1 Пар,48in
  • -20%
  • -20%
Лизгачки Вратата Хардвер Тешки Фиока Слајдови Целосна Екстензија Имајќи 500 lb Фиока Дизајнер Слајдови во Мебел 1 Пар,48in

Лизгачки Вратата Хардвер Тешки Фиока Слајдови Целосна Екстензија Имајќи 500 lb Фиока Дизајнер Слајдови во Мебел

DEN 609.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Големина спецификации】12 инчи -40 инчи со заклучување (индивидуализира за повеќе од 40 инчи. 【Површински третман]】Сребро (со анти- ' рѓа и анти-оксидација ефект. 【Се повлече отворениот метод】Три секции отворен и полн изложба. 【Инсталација царинење】19mm+-0.5. 【Максимално оптоварување】500lbs. 【Големина спецификации】12 инчи -40 инчи со заклучување (индивидуализира за повеќе од 40 инчи【Површински третман]】Сребро (со анти- ' рѓа и анти-оксидација ефект【се Повлече отворениот метод】Три секции отворен и полн изложба【Инсталација царинење】19mm+-0.5【Максимално оптоварување】500lbs【Материјал】Ладно валани челични【Карактеристики】Заклучување на фиока слајд железнички : На фиока може да се заклучи од страна на заклучување на функцијата, или отклучени со нежно повлекување на заклучување се справи. (Ова заклучување железнички не може да се одвои.【Применува】Кога патеката е целосно да се повлече, на фиока слајд е направен од висок квалитет ладно валани челик, која може да носи тежина од 500 lb, кои можат да се применат на стоката полица, Кабинети, Индустрија се користи фиока, RV, Камион, Вендинг машина, итн.【Предност】Фиока слајдови се третира со electroplated сина цинк позлата.На electroplated слој може да се спречи директен контакт помеѓу воздухот и на патеката челик, со отпор на оксидација и корозија.DIY Материјали : Metalworking Type : Slide Model Број : Slide Package Димензии : Пакет Dimensions Item Тежина : 4.14 pounds Color : Сребро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Направени од високоодделение ладно валани челични,рѓа отпорни за вашиот живот употреба.Подобро носив

□ [задебелување, проширување] : тешки 53mm широк фиока слајдови, секој пар на капацитет е 120kg (265lbs)!...

Бренд : Glide Rite Хардвер.Тип : мека затворање фиока слајдови.Земја на потекло : Кина.Капацитет : 100 кг.Страна

На завртката одредување на сила е посилна, па тоа не е лесно да падне.Тие слајдови се компатибилни со пов

Ниско ниво на бучава, се користи повеќе на леснотија.1 " во должина.Кога фиока е целосно отворен, тој може

☞ Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект! ☞ Направени од Ладно Валани Челик, Лизгачки е Мазна и

Материјал : ладно валани челик (дебелина : 2,5 mm), тешки индустриски одделение метал.Боја : Сребро Дебелина

Двојно пролет, игра улога на тампон затворање сила, Амортизацијата бафер, полека затворена, за да се пос

☞ Трајни,Не ' Рѓа, и Има Подобро го исклучите Ефект! ☞ Направени од Ладно Валани Челик, Лизгачки е Мазна и

【Силна товарот капацитет】 : висококвалитетен челик топката водич железнички може да се одвива непрече

NUZAMAS Сет на 2 Пара, од 16 инчи (40cm) Кабинет Фиока Слајдови Тркачи, Тешки Челик Топката Имајќи Телескопски Фи

За безбедна, алаткапомалку поврзување на Quadro тркачи и дрвени фиоки.Бесконечна приспособување на висина

Двојно пролет, игра улога на тампон затворање на сила.Амортизацијата се амортизира, полека затворена, з

Ве молиме да земете во објектите, всушност, добиени како стандард.Пакувањето на производот : фиока слајд

Целосна екстензија.Страна монтажа дизајн.Притисни за да го отворите стил, кој не треба фиока се справи.Л

Ладно валани челични фиока слајдови се во состојба на висока цврстина со одлична стабилност и издржлив

Фиока слајдови шини мебел слајд челик топката имајќи слајдови тастатура кабинет шкафот фиока тркачи пе

Please wait...