0
clear
  • Академија Модели ACA12341 1:48 Академија P-40N Warhawk 'Битката на Imphal' [Модел за Градење КОМПЛЕТ](12341)
  • -20%
  • -20%
Академија Модели ACA12341 1:48 Академија P-40N Warhawk 'Битката на Imphal' [Модел за Градење КОМПЛЕТ](12341)

Академија Модели ACA12341 1:48 Академија P-40N Warhawk 'Битката на Imphal' [Модел за Градење КОМПЛЕТ](12341)

DEN 791.28

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи делови да се изгради еден модел.Точно детални кабина и опрема за слетување Токму врежани панел линии и навртки Три означување options : "Lulu belle", СТР-40 N-5-42-105218 на 2-ри Lt. Филип Adair 89th Борец КВАДРАТНИ, 80 FG, Nagaghuli, Асам, Индија 1944 P-40 N-5 42-105826 на Maj. Џералд Johnon, 49. FG СЕДИШТЕТО Biak (Hollandia/Jayapura) Окт. 1944. Команда борец група вооружени со P-38, тој се користи на P-40 N со оружје, оклоп и боја отстранети за да се обучуваат нови пилоти, симулирање непријател : Јапонски авион.Kittyhawk IV "Cleoptra III" на Крило Командант на Џеф C. Atherton, 80 КВАДРАТНИ, RAAF, Нова Гвинеја, 1944 остануваат во служба до 2050s.Способен за вршење нагоре до 70.000 lbs на оружје со избор на повеќе од 8.000 милји.Моделот вклучува : колесник & бомба залив врати кои може да се изгради отворен или затворен Маска за сликарство крошна Различни воздух-за-земјата оружје Две надворешни резервоари за гориво Таргетирање Pod (под крило) Две надворешни бомба полици за GBU-31 бомби Боја Инструкции Боја препораки за Глеѓ и Акрил Cartograf Decals со 3 означување опции : Б-52 H 60-0001, "Мемфис Belle IV" 135 Бомба Крило Nellis AFB, 2018 Б-52 H 61-0012, "Loko" 165 Бомба Крило Nellis AFB, 2018 Б-52 H 60-0012, 69th БС, Minot AFB, 2018.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пластични покриеност го штити вашиот Лаптоп форма било scuff траги и гребнатини во секојдневна употреба.Ap

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Тоа исто така може да им помогнат на децата да се надминат темнината да заспие.Можете да одлучите да се п

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 345 1 точка во пакување.Тип N Точно спирала вежба м

New York Yankees.Арон Судија.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе наредби со повеќе картички

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Бостон Ред Сокс.Рафаел Devers 2017 Donruss Изгледите Бејзбол Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инс

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 4093161 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100450

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ЕКСТРА НЕЖНА : Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи како DIY лицето маска лист по тоа се

Biodegradable Дизајнирани да работат со мајката природа.НеКорозивни Без груби хемикалии да се загрози интег

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Гри

Please wait...