0
clear
  • Точно 74710 Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХСС-E Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА
  • -20%
  • -20%
Точно 74710 Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХСС-E Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА

Точно 74710 Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХСС-E Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА

DEN 1721.28

Достапност
Достапно за нарачка

HSSE-Co8. DIN 338. Пакет од 5. Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХСС-E Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА Апликација : Моќен посебни вежба кој е идеален за легури на титаниум како и рѓа, киселина и отпорни на топлина аустенитно челици.Тоа е исто така погоден за висок сила челици со ниска жилавост.Оваа вежба може да се користи под одредени услови за специјални легури како што Hastelloy, Inconell, Nimonic, итн.Дијаметар : 11 mm, вкупната должина : 142 мм, сечење должина на : 94 mm, челик квалитет : HSSE-Co8, стандард : DIN 338, тип : VA, дупчење на длабочина : 5 x Д, совет агол : 130°, спирала агол : 36°, совет острат : форма C, крстот заостриле.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 0040931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 1

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

Со цел да бидете сигурни дека Ptouch 36mm 1.Етикетата има уникатна сплит назад, што го прави лесно да лупам и с

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

ЕКСТРА НЕЖНА : Погоден за примена на тонер, или тоа може да се користи како DIY лицето маска лист по тоа се

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Лос Анџелес Ангели.Мајк Пастрмка.Над 30 Годин

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Please wait...