0
clear
  • Тифани Антички Табела Светилка 19 Lotus Dragonfly Кинески Класичната Дневна Соба Табела Светилка Американски Ретро Стакло Табела Светилка
  • -20%
  • -20%
Тифани Антички Табела Светилка 19 Lotus Dragonfly Кинески Класичната Дневна Соба Табела Светилка Американски Ретро Стакло Табела Светилка

Тифани Антички Табела Светилка 19 Lotus Dragonfly Кинески Класичната Дневна Соба Табела Светилка Американски Ретро

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направен од калај-приклучија вистински обоено стакло, на база обезбедува добра стабилност, обезбедување на безбедност и стабилност.Купи Со Доверба-Ние сме професионални Светилки И Фенери производителот,осигурете се дека ви обезбеди квалитет и најзастапен категорија на Светилки И Фенери производи.5 КИЛОГРАМИ[Switch] : Светилка главата патент switch + онлајн push-button прекинувач (dual префрлување)[Plug] : стандардниот двокреветна рамен приклучок (електрични конфигурација е различна во различни земји, ако треба да се извоз во странски земји, ве молиме имајте во предвид кога наредил)[извор на Светлина] : Блескаво светилка, заштеда на енергија светилка, LED светилка се сите достапни.На Тифани абажур е направен од високо-одделение црква стакло,рачно поставување,ножот добиеше,изгорена,не е лесно да избледи,и стаклото е еднакво се обоени.Декорација ефект е многу добар, светлината не е премногу светла, но читање е, исто така, нема проблем, погоден за класичен стил декорација.Ако имате било каков проблем во врска со оваа цел,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил,ние ќе се обидеме Нашите да им помогне да го решите вашиот проблем ПОБРЗО.Рачно изработени од стакло нијанси се домот и елегантна,со мека Светилки И Фенери,топлина и удобност.Избраните материјали,таписерии изработка,одличен квалитет и прифатлива цена,светилка не е само Светилки И Фенери,но, исто така, се прекрасна декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

▲На проширување, прилагодување gooseneck дизајн, силиконски црева може да биде 360 степени за да го промените

Целата led светло составен од LED светло монистра кој дава нежно светло за очите, а има подобра lumination.Модер

65 KG)[Default switch] : Онлајн копчето switch + Патент се префрлите[сенка материјал] : обоено стакло[база материјал] :

Безжични полнење LED маса светилка, со користење на USB напојување со струја интерфејс, нетреперење на око

⚡ОкоЗаштита & Autooff TimerОваа табела светилка, се состои од 52 премија и издржливи светилка монистра, кое мож

Clip‑за ламба, лесно може да се стегната на маса, агол е прилагодлив, ги задоволат вашите различни потреби

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

★Елеганција Свитлива дизајн : 360 степени прилагодливи, флексибилни gooseneck цевка за да ја прилагодите неј

Извор на светлина може да биде вклучен со едно копче, и работата е едноставна.Ве молиме да бидат сигурни

Стави светилка за на трпезариска маса, и целата соба е полна со топла атмосфера.ПОЛНЕЊЕ преку USB ПОРТА : Н

????【5 Режими на Основниот стил за мажи, жени, тинејџерите, децата, учениците и студентите ????【Погодно USB П

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

25 кг Пакет Големина : 67 CM*57 CM*30 CMSwitch : Онлајн притиснете плоча switch + повлече синџир switch Светилки И Фенери из

Имаме Стока Безбедносни Услуги.Ако Производот што Сте го Добиле Има Проблеми со Квалитетот, ве Молиме С

Во различни земји, ние ќе ви испратиме електрични спецификации според вашите потреби.Иновативниот диза

45 КИЛОГРАМ, бруто тежина : 5.Скапоцени рачно изработени изработка е класика на век, и секоја светилка пре

Вие целосно може да го полните телефонот во 3 часа со Чиот за брз безжичен полнач,погоден за i Phone 11 / 11 Pro / 1

H65 чист бакар : висок квалитет бакар, трајни, не е лесно да деформација, не е лесно да ' рѓа.Лемење стакло с

Безбеден за вашите бебиња и домашни миленици.Ако имате било каков проблем во врска со оваа цел,ве молиме

Напомена : Сите ПРЕДВОДЕНА допир светилки во нашата продавница се мерени рачно, а не се мали грешки, кои

Тифани Стил Уметност Стакло Геометриски Облик Сенка Тифани стил геометриски облик сенка направени на

Канцеларија биро светилка е идеален за читање, проучување, па можете да уживате во она што ви се прави за

LED нема штетни светлина зрачење како светлина загадувањето, и тоа е поудобно да ги заштитат очите.Трибој

Please wait...