0
clear
  • (500) #12x3 Машина Завртки - Филипс Рамна Глава - Цинк Завртка Асортиман Комплет Наместен
  • -20%
  • -20%
(500) #12x3 Машина Завртки - Филипс Рамна Глава - Цинк Завртка Асортиман Комплет Наместен

(500) 12x3 Машина Завртки - Филипс Рамна Глава - Цинк Завртка Асортиман Комплет Наместен

DEN 2089.92

Достапност
Достапно за нарачка

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат дрво, метрички сврзувачки елементи на различни стандарди, форми, во зависност од спецификите на користење на модели за завртки сет.Сите не ' рѓосувачки челик табличка завртки се направени од корозија-заштитени челик.ФАНТАСТИЧНИ ОТПОРНОСТ НА КОРОЗИЈА.Тоа е широко се користат и за приватни поправки и за одредување на делови од големи производствени капацитети.ИЗБЕРЕТЕ НАШИТЕ ПАЛУБАТА ЗАВРТКИ ЗА ГЕНЕРАЛНА УПОТРЕБА.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БЕТОН ЗАВРТКИ СЕ СИГУРНИ И ТРАЈНИ и се користи во многу апликации.Само изберете неколку и да го Додадете во Кошничката!.Мерката хардвер колекции прикажани во асортиманот се најдат примена во областа на изградба на метални конструкции, во градежната индустрија, во машинството, во областа на поправка и реставрација работи.FASTENERS - НАЈДОБРО РЕШЕНИЕ ВО ПОПРАВКА РАБОТИ!Голем број од метрички хардвер ви овозможува да се купи гром завртка асортиман, подлошки, навртки, завртки за дрво, замена на делови, креветчето хардвер, кои се достапни во различни стилови и материјали.Квалитетот гром комплет, ѕвезда главата завртки, орев возачот организаторите покажуваат значителна сила и висока отпорност на абење. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ние нудиме голем избор на само прислушување завртки, Машина Завртки, Socket Head Завртки, хард диск завртки, м2 м3 м4 завртки, Дрвени Завртки, Лим Завртки.Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини за индустријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Гри

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Лос Анџелес Ангели.Мајк Пастрмка.Над 30 Годин

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните г

Biodegradable Дизајнирани да работат со мајката природа.НеКорозивни Без груби хемикалии да се загрози интег

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 4093161 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100450

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Ние, исто така, функција на целосна линија на САДнаправени сврзувачки елементи, вклучувајќи Оценка 5 и 8

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 345 1 точка во пакување.Тип N Точно спирала вежба м

Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.ПРОВ

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Производителот : SDM додатоци.Пластика.Скала : 1 / 35 Услов : се Нови во Кутија.Производителот : SDM Код : 35010 Ска

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

【13 Поставува на Филмови】 : Ѕвездите и Месечината, Мраз Пингвини, Космички Планети, Ѕвезда од Небото и Ел

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

Please wait...