0
clear
  • Dixie PerfecTouch Топли Чаши
  • -20%
  • -20%
Dixie PerfecTouch Топли Чаши

Dixie PerfecTouch Топли Чаши

DEN 1580.16

Достапност
Достапно за нарачка

Изолирани материјал се намалува потребата за скапа двојно-cupping и ракавите.Полиетиленски слој го спречува течности од впива преку.Текстура надворешноста овозможува удобно, nonslip зафат.Простор за заштеда на случај големина нуди ефикасна пакување решение за бизниси.Perfec Touch Топли Чаши insulate и заштита, како и двојно-cupping.Нема потреба да се потпираат на двојно-cupping хартија топли чаши за да се избегне горење прсти.Патентиран процес обезбедува одлична изолација и удобен зафат.Топли чаши содржат полистирен пена.Капаци се продава одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви благодариме за изборот на Партијата Essentials!.Од dinnerware, прибор за јадење и чаши за serveware, Табела ги опфаќа

Супертрајни првенство е загарантирана да преживее без оглед на вашите деца фрла во него (или фрла тоа!).Н

Ќе Добиете 100 Расположливиот Медицина Чаши Во Една Целосно Запечатена Пластична Ракав.Нашата медицина

Креативни Четка за заби Куп Ќе не заземаат премногу простор и спаси капење простор, исто така, се поклоп

Пакетот Вклучува 60 пакет Божиќ кафе ракави, со 6 различни дизајни, секој дизајн има 10 парчиња, доволни ко

100 Прекрасен пластични ултра јасно пијалак чаши со 100 совршен фитинг капаци.Издржливи висок квалитет за

Ве молиме да користите хартија cupsinstead ofplastic чаши, Заштита на нашата планета, можете да направите повеќе.

Стоп за губење на вашиот првенство во партијата.Го красат со слатка винил decal!.Decals печатени користење на

Идеални да се користи во рачно изработени занаетчиски одлуки, кујна, сликарство, лабораториски, шминка

???? [СЕТ НА 18] : Овој пакет вклучува 8 Мерење на Чаши (1 / 16 првенство, 1 / 8 чаша, 1 / 4 шолја, 1 / 3 шолја, 1 / 2 чаша, 2 /

4, Мултицел за многу прилики : свадби, бебето тушеви, родендени, пекари и угостителство настани, пикник, п

Прифатлива Пакување : Постојат 50 3oz жолта хартија, чаши во пакување, кои се големи во квантитет и прифатл

КатABoo Велигден Bunny Тема 9 Oz Хартија Првенство Пакет на 15 Капацитет : 9oz(266ml).Материјал : Хартија.Голема Вре

★ ВКЛУЧУВА : 50 Бели Расположливиот Хартиените Чаши по Запечатени Ќеси Дизајниран за Топли Пијалаци без

Стрела Кафе G акции печатени пена во шолја чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно додека остан

95, Со Дијаметар Од 2.CSFICTS бебе отворен првенство се направени од храна одделение силиконски, без мирис, BPA

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【Храна Одделение Снек Сад】Сите делови на снек првенство се направени од мека храна одделение силиконс

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Пакет од 8 хартија партија корист чаши која има течни до 9 и унци димензии на 3во дијаме

Природни Одговара за Мали Раце : Нашите природни крива дизајн го прави купот лесно да се одржи и меки сил

Изолирани хартија првенство.Удобен, здрав, безбеден чувствуваат; не се лизга се одржи и да се пронаоѓа г

Heavyduty чаши се цврсти и издржливи.Совршен за топла и ладна.Безбеден и сигурен 300 брои 3 МЛ бело чаши.се кори

Дизајн : Креативни ноктот стил го прави да се потопи во фестивалска атмосфера Удобно на допир, лесно да с

Please wait...