0
clear
  • Точно 36252 Спирала Вежба Малку Дијаметар 8.0 mm ХСС Г-ДИН 340 Форма N N Тип
  • -20%
  • -20%
Точно 36252 Спирала Вежба Малку Дијаметар 8.0 mm ХСС Г-ДИН 340 Форма N N Тип

Точно 36252 Спирала Вежба Малку Дијаметар 8.0 mm ХСС Г-ДИН 340 Форма N N Тип

DEN 1094.88

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.ХСС-G. DIN 340. Пакет од 10. Тип N. Точно спирала вежба малку, со дијаметар од 8.0 mm, ХСС-G, DIN 340, обликот N, видот N. Апликација : Моќен стандард вежба за дупчење легура и нелегиран челик, фрлија челик и леано железо.Има висока отпорност на кршење.Дијаметар : 8.00000000000001 mm Вкупна должина : 165 мм Сечење должина : 109 mm Челик квалитет : ХСС-G Стандард : DIN 340 Тип : N Дупчење на длабочина : 10x D Совет агол : 118° Спирала агол : 25-30° Совет острат : Обликот N - Коси слој мелење Нормално острат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа исто така може да им помогнат на децата да се надминат темнината да заспие.Можете да одлучите да се п

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Тестиран и сертифициран за значително го надминуваат 1,000,000 циклуси – добро погоре барањата за Оцена 1 с

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Со цел да бидете сигурни дека Ptouch 36mm 1.Етикетата има уникатна сплит назад, што го прави лесно да лупам и с

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Гри

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните г

Две дел е издржлив опфаќа да се обезбеди целосна тело за заштита на вашиот лаптоп од scrathes и прашина.ПРОВ

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Ножеви користење на новата уметност на прецизност шприц,се исти со оптимизиран аеродинамичен облик и с

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Please wait...