0
clear
  • Креативни Брендови Faithworks Дрвени Ѕид Крст, 16.75, Arabesque
  • -20%
  • -20%
Креативни Брендови Faithworks Дрвени Ѕид Крст, 16.75, Arabesque

Креативни Брендови Faithworks Дрвени Ѕид Крст, 16.75, Arabesque

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

ДЕКОРАТИВНИ ЅИД КРСТОТ : Потресени заврши претстава која сама по топол органски чувствуваат.ДИМЕНЗИИ : Крстот мерки 16-инчи висок.ЦРНА, ARABESQUE СТИЛ MESH : Слоевит против бела позадина и врамени со варосани се отвори крст.НЕУТРАЛЕН СТИЛ : Идеален подарок за семејството и пријателите, па дури и себе си, да додадете колаж се прикаже сам на ѕид, мантија или над маса или бифе.FAITHWORKS СО КРЕАТИВНИ БРЕНДОВИ : Подароци и décor за секој ден и секоја прилика што ги поттикнуваат, резонираат со и да го подигне на душата - се погледне за дополнителните објекти за да се координира или едноставно ги инспирира од оваа вера-базирани колекција.Декоративни ѕид крст на блек метал arabesque стил мрежа и природно заврши отворен стил дрво рамка.Крстот мерки 16-инчи висок и неутрални стил го прави идеален подарок за семејството и пријателите, па дури и себе си.Прекрасен прилог на ѕидот, колаж или да се прикаже сам на ѕид, мантија или над маса или бифе.Се погледне за дополнителни дома декор од Faithworks на Креативните Брендови.Faithworks на Креативните Брендови нуди секојдневни предмети и подароци со подигнување пораки за да го нахрани душата.Креативни Брендови се фокусира на подароци кои ќе бидат извор на инспирација, забава, и охрабрување на сите, со акцент на квалитетот, без разлика дали за посебни прилики, социјална изразување, или само за забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Карактеристики расположение испечатени на стакло читање "зарем не Е напишано, за да имаат што не слушна

Потврдено во Христа декоративни виси на ѕидот крстот карактеристики 1 Јован 4 : 13 светото писмо.Направен

Направени со висок квалитет смола материјал, кој е да се носатотпорни и има добра отпорност, не е лесно д

Кристијан Ѕид Уметност Виси Крсте Крстот Декорација.Дрвен Крст со Златен Тон База на Метал Исус Христос

Ѕидот Виси На Дрво Крст.Рачно изработени занаетчиски woodcraft.Во создавањето вдлабнатини се направени и ис

❤Висок квалитет : Овој исклучителен воскресение Исус крстот ѕид уметност силуета декорација е направе

Материјал Смола.Големина 5 3 / 4 Инчи (H) x 3 3 / 4 Инчи (W).Се одликува со Метални Закачалка за Лесно Екранот.Им

5" Маслиново дрво ѕид Крсте од Витлеем, На Светата Земја.Виси Дрвени Крстови за вашиот Дом, Нов Дом или Ка

Димензии : 10 x 0.5 x 15 Инчи.Подготвен да се Откажам Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава у

Природните се вртат и контраст на маслиново дрво жито е различен и единствен во секое парче.Тоа може да

Маслиново Дрво Крстот 4.8 инчен рачно изработени од најдобрите занаетчии.Светата Земја Маслиново Дрво К

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

Тоа може да се постави било каде и дозволи му на Бог да сведочат за вашата љубов.Големината е во право, по

Покажете ја вашата вера и додадете гроздобер изглед на вашиот дом со Земните Домови крсте ѕид, крстот ко

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

Прекрасна свадба ѕид, крстот има два слоја за димензионален ефект.Висина 12".Направени се од МЕДИЈАПАН, в

Рака врежан маслиново дрво од Витлеем Светата Земја.Крсте со Исус на крстот и INRI знак на врвот.Вклучува

Цврсти доволно и може да бидат обесени сам или со други крстови да се формира декоративни крстот ѕид.Пое

ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО ДРВО Рака врежан со супериорен талентирани Христијански уметници во Македонија н

Големина 6 Инчи (H), 4 1 / 4 Инчи (W).Материјал Дрво.Вклучува ликот на Исус на Добар Пастир и Делото на Contrition.В

Материјал : Ова Оркестарот Сликарство Е Направен Од Висок Квалитет На Tinplate, Не Е Лесно Да Деформација, Не

Please wait...