0
clear
  • XIMIXI LCD Надгради 20 Брзина Нивоа на Мускулите Масажа Пиштол 12 Mm Длабоко Ударни Massager Fascia Пиштол Тело Болка Електрични Рачни Massager за Назад Вратот Нога Рака на Нога
  • -20%
  • -20%
XIMIXI LCD Надгради 20 Брзина Нивоа на Мускулите Масажа Пиштол 12 Mm Длабоко Ударни Massager Fascia Пиштол Тело Болка Електрични Рачни Massager за Назад Вратот Нога Рака на Нога

XIMIXI LCD Надгради 20 Брзина Нивоа на Мускулите Масажа Пиштол 12 Mm Длабоко Ударни Massager Fascia Пиштол Тело

DEN 1708.80

Достапност
Достапно за нарачка

Надгради и со 20 прилагодливи вибрации режими и 5 меѓусебно масажа глави за насочени третман. 5 заменливи масажа глави и 20 брзина нивоа целосно да ги задоволи сите потреби на релаксирачка масажа.Не се лизга справи обезбедува безбеден и удобен зафат за да се намали рака замор.24 V Моќен brushless мотор обезбедува 1200 да 3200 percussions по минута за да навлезат 12mm длабоко мускулите.Без разлика дали тоа е пред вежбање или по долготрајни замор, можете да добиете соодветна притисок за ублажување на вкочанетост на мускулите и болка, намалувањето на млечна киселина, се промовира мускулна поправка, закрепне повредени ткиво и подобрување на опсегот на движење.2 lbs) Зошто го Избере Нашиот Мултифункционален Масажа Пиштол?Мултифункционален фитнес massager пиштол карактеристики на 24 V brushless намалување на шумот мотор кој испорачува 1200 да 3200 percussions по минута за ублажување на вкочанетост на мускулите и болка, се промовира циркулацијата на крвта и спречување на адхезија на мускулите и fascia.Ударни брзина може лесно да се прилагодени со користење на интуитивен LCD дисплеј со smart допир контроли, а батеријата индикатор ве потсетува за полнење.Автоматско тајмингот да го продолжи животот на massager машина.Ударни брзина може лесно да се прилагодени со користење на интуитивен LCD дисплеј со smart допир контроли, а батеријата индикатор ве потсетува за полнење да се појави во време.Вграден-во 2600mah висок квалитет на литиум батерија за да се обезбеди 4-6 часа на работното време по целосно наполнета.Моќна Масажа пиштол е опремен со 2600m Ah литиум-јонска батерија која ќе се задржи масажа повеќе од 6 часа.Ергономски Алуминиум и ABS структура гарантира дека Масажа Пиштол не е само лесен, но, исто така, издржливи, прецизниот дизајн може ефикасно да се намали надворешни вибрации и одржување на бучава подолу 45 db, исто како шепот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Притисок се применува на мускулите од страна на Тера Трска помага да се зголеми протокот на крвта богат

По купот е вовлечени цврсто, се чувствува дека вшмукување е силна, и триначин на вентил за да се префрлат

Се применуваат етерични масла на вашето тело и масажа пред да го користите масажа камења може да се пост

Преносни Мини Масажа Пиштол : Лесни Моќен висок вртежен момент brushless мотор со тивка планирам технологиј

6 Брзина Прилагодувања : 6 Брзини Избор за вас, давајќи им на вашите мускули длабока масажа.Тоа е идеален

[Поле на примена] На scraper може да се користи на грбот, нозете, рацете, вратот, рамото и во други делови [Лес

✅Дополнително засилување база : на засилување база вклучени со твоите ниска назад протега уредот е диз

Вратот носила одговара на телото крива дизајн, упатство за правилно држење на човечкото тело, природно

Фокусот на рамнотежа обука, wake up на јадрото на мускулите, и горат масти брзо.Мултифаза на вредноста диза

1【Една клучна работа Лесно да се користи】Мали Масажа Пиштол беше направена со Една клучна работа smart си

ВИСТИНСКО ДРВО : Направен со користење real дрво за здрав но исто така и стилски дизајн.Оваа дрвени врати о

【3 Големини Масажа Камења】 4 парчиња : 3.14 x 3.14 инчен; 4 парчиња : 3.14 x 2.36 инчен; 8 компјутер : 1.57 х 1.18 инч.Содрж

УБЛАЖУВАЊЕ на ВАШАТА БОЛКА во ГРБОТ : iso Spine е 40 игли се релаксираат тесни грбните мускули и да се обезбед

Ви даде наменети ткиво удар и да се обезбеди олеснување што вашето тело треба.Тоа ќе ви помогне да се рел

Болката се Ослободат : Мини massager е погодна за болка, стрес олеснување, длабоко ткиво масажа, совршен за м

【Преносни】Компактни димензии, лесен за употреба, секогаш кога & каде употребата е можно...

Please wait...