0
clear
  • Точно 73129 Спирала Вежба Малку Дијаметар 12.9 mm ХСС-G DIN 338 Форма C Тип N
  • -20%
  • -20%
Точно 73129 Спирала Вежба Малку Дијаметар 12.9 mm ХСС-G DIN 338 Форма C Тип N

Точно 73129 Спирала Вежба Малку Дијаметар 12.9 mm ХСС-G DIN 338 Форма C Тип N

DEN 1173.36

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.ХСС-G. DIN 338. Пакет од 5. Тип N. Точно пресврт вежба малку, со дијаметар од 12.9 мм, ХСС-G, со DIN 338, форма C, тип N. Апликација : Моќен стандард земјата пресврт вежба делови направени од високо-перформанси на високо-брзински челик.Пресврт вежба малку е целосно земјата и има прецизни concentricity.Благодарение на крстот мелење, оваа вежба е добра centring и бара ниска се хранат сила.Дијаметар : 12.9 мм, вкупната должина : 151 mm, сечење должина : 101 мм, челик квалитет : ХСС-G, стандард : DIN 338, тип : N, дупчење на длабочина : 5x D, совет агол : 118°, спирала агол : 25-30°, совет острат : форма C, крстот заостриле.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Производителот : SDM додатоци.Пластика.Скала : 1 / 35 Услов : се Нови во Кутија.Производителот : SDM Код : 35010 Ска

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

Бостон Ред Сокс.Рафаел Devers 2017 Donruss Изгледите Бејзбол Картичка.Соберат целата собата и се погледне за инс

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

New York Yankees.Арон Судија.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе наредби со повеќе картички

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Тоа исто така може да им помогнат на децата да се надминат темнината да заспие.Можете да одлучите да се п

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас бомба полици.Детали делови за надградба на скала пластични модели.Пр

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Please wait...