0
clear
  • Roden 326 – Модел Комплет Бристол 175 Britannia Африканските Сафари
  • -20%
  • -20%
Roden 326 – Модел Комплет Бристол 175 Britannia Африканските Сафари

Roden 326 – Модел Комплет Бристол 175 Britannia Африканските Сафари

DEN 790.56

Достапност
Достапно за нарачка

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични Модел е област на baus во која модели изграден да се главно изработени од пластика (сега најчесто полистирен).Ова е обично Antriebslose застане на модели каде се развие интерес во повеќе лежи на високо ниво на детали за да се види за да се поверува на сила или функционални, со оние може исто така да се одигра.Главно се направени овде направени од изведуваат делови колекции.Ретко може да се најде изградба комплети направени од длабоко подготвени форми (Vacu градежни колекции) чист и смола за изградба на задачите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

Бренд : Honeywell.Производот Број : T7080 B1017 ЕЛЕКТРОНСКИ ДВОЈНА SETPOINT ЗАПИШАМ / ПРЕДАВАТЕЛ ПОМАЛКУ.Категорија : HV

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 345 1 точка во пакување.Тип N Точно спирала вежба м

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Производителот : SDM додатоци.Пластика.Скала : 1 / 35 Услов : се Нови во Кутија.Производителот : SDM Код : 35010 Ска

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

Ножеви користење на новата уметност на прецизност шприц,се исти со оптимизиран аеродинамичен облик и с

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 0040931600001 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 1

Please wait...