0
clear
  • uxcell Прстен Sizer Mandrel Прст Мерење Стап Владетел Мерач 2 Скали (САД, велика БРИТАНИЈА) Алуминиумски Легури Прст Мерење Алатки
  • -20%
  • -20%
uxcell Прстен Sizer Mandrel Прст Мерење Стап Владетел Мерач 2 Скали (САД, велика БРИТАНИЈА) Алуминиумски Легури Прст Мерење Алатки

uxcell Прстен Sizer Mandrel Прст Мерење Стап Владетел Мерач 2 Скали (САД, велика БРИТАНИЈА) Алуминиумски Легури

DEN 251.76

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Алуминиум; Мерен опсег : 2-15 (САД), Г-Z+5 (велика БРИТАНИЈА).Четири мерни скали : САД,велика БРИТАНИЈА.Парична казна изработка, анти- ' рѓа и издржливи.Прстен Sizer Mandrel е направен од алуминиум материјал, лесно да се справи.Често се користи во производството на прстени, свадба прстени, исто така може да бидат закажани преку оваа алатка.Стандард Четири Image/Текст Квадрант.Стандард Четири Image/Текст Квадрант.Стандард Четири Image/Текст Квадрант.Стандардна Слика Насловот Со Текстот.Стандардна Слика Насловот Со Текстот.Стандардна Слика Насловот Со Текстот.Стандардна Слика Насловот Со Текстот.Стандардна Слика Насловот Со Текстот.Сопирачки подлога сензор автоматски ќе ве потсетам, кога накладките носат надвор и треба да се замени за да се обезбеди безбедно и ефикасно сопирање перформанси на возилото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Накит прстен мерење алатки , посебно дизајниран за изработка на накит преработка.Професионални накит п

27 Pcs Пластични Прст Големина Мерач за Полнење Алатка 013 НИ Големина И AZ велика БРИТАНИЈА Големина.Унисек

Се ДОБИЕ РАБОТА : Оваа популарна сет е идеален за сите деликатна работа, Удобни гумени gripper на менувачот,

Лесно да се постави, затегнување на опашката акции заклучува mandrel, кои може да се намали исклучен центар

Вредноста :Ако прстен е малку поголем од прстот, тогаш можете да го користите да ви помогне да се поправ

Материјал : Цинк Легура; Мерен опсег : 128 (JP).Направени од цинк легура, Прстен sizer алатка.Компактна големин

Доаѓа со 5 појачани челик удари во ѕвезда форми.Лесно се намали мека необоени метали, како што се злато, с

Компактни димензии, лесен и пренослив, кој е лесно да се носат и продавница.Направени од високо‑квалите

Димензии Az И 16 Во велика Британија Големини.Eqivalent На Големини 015, Нас.Секоја Големина Во Половина чекори..

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Накит Изработка на Алатки за Полнење е сите основни алат

Компактна големина и едноставно да ги носите, издржливи.Прстен големина на зумот да бидат јасно означен

Материјал : Цинк Легура; Појас Ширина : 16mm / 0.6"; Мерен Опсег : 150220mm.Инчен метрички двојна скала е лесна за

Нуди на корисникот постојано големина циклуси.Нерѓосувачки челик со не се лизга, ПВЦ рачки.Пет различни

Алатка е потребно за прстен одлуки и поправка на работниците.Алатка е потребно за прстен одлуки и попра

Начин на употреба : Вие само треба да го стави како прстен од својата рака и да се прилагоди на соодветно

БРЕНД НОВИ : 100% нов висок квалитет.ТОЧНИ : Обезбедува побрз и повеќе прецизни резултати за вас, лесен за у

Изработен од квалитетен материјал, силна, носатотпорни, и за долгорочна употреба.Тоа вклучува 2 чистење

Има различни проширување на големината на Јапонија, Хонгконг, САД и Европа, ги задоволат вашите различн

【Она што Ќе Добиете за】1 * Прстен Sizer со 27 круг модели + 1 * Прстен Mandrel Големина : 115 (НИ големина), AZ+5(велика

Изработени од нерѓосувачки челик, совршен за мерење на зглобовите за да се утврди алка braclelet големини.Из

1 MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 15 MM ОВА Е ДИЗАЈНИРАН РАМКИ MANDREL ВО ОБЛИК НА 8 ПОСОЧИ ЅВЕЗДА НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕ

ДВА РАЗЛИЧНИ ТИПА Вклучувајќи 12 компјутери спирала лента дизајн прстен големина прилагодувач и 8 компј

1 ПОЛОВИНА КРУГ MANDREL 11" ДОЛГО TAPERS ОД 4 MM ДА 12 MM НА MANDREL ДОАЃА ЗАГРАДЕНИ НАПРАВЕНИ ОД ПОЛИРАН ЧЕЛИК ОВИЕ MANDRELS

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Нашите прстен големина прилагодувач е направен од TPU (термопластични полиуретан), ко

Please wait...