0
clear
  • Nurumi В Грлото на Вратот и Рамото и Назад Грлото на Притисок Massager
  • -20%
  • -20%
Nurumi В Грлото на Вратот и Рамото и Назад Грлото на Притисок Massager

Nurumi В Грлото на Вратот и Рамото и Назад Грлото на Притисок Massager

DEN 2628.00

Достапност
Достапно за нарачка

Nurumi В Грлото на Вратот и Рамото и Назад Грлото на Притисок Massager.Тоа е иновативен самостојно водат massager кој е лесен за секој да го користи.Nurumi C релаксира вратот, грбните мускули.Ниска иритација на силиконски за одржување c-облик деколте.Големина : 178 x 178 x 103 mm / Тежина : 200g.Nurumi В Грлото на Вратот и Рамото и Назад Грлото на Притисок Massager.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ви даде наменети ткиво удар и да се обезбеди олеснување што вашето тело треба.Тоа ќе ви помогне да се рел

VITALTRONIC Висок Квалитет Опрема Vacumteraphy опрема машина со XXL чаши за задникот и големи биста.Со два XXL чаши на

Изработени од природни материјали, фитнес и телото, здравјето, целосна масажа на телото.Тоа може да се к

Сега е достапен во 4 пакет за дополнителни заштеди.Трска во облик на massager за олеснување на болки и болки.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : UNOISETION вакуум cupping терапија машина може да се користи за затегнување на кожата крева

КИНЕСКИ CUPPING ТЕРАПИЈА СЕТ : Cupping Терапија е древна Кинеска метода на масажа за удобност.Cupping Собата е форм

Лагер е TPE материјал, Меки и Удобни без мирис.Поврзете го вашиот мобилен телефон за да комуницирате со Blue

Акумулација на замор во секојдневниот живот.Повторлива работа,стресот и прекумерната движење на муску

[Поле на примена] На scraper може да се користи на грбот, нозете, рацете, вратот, рамото и во други делови [Лес

【Лесен за употреба】На lumbar носила уред е наменета за луѓе од сите возрасти 【Лесни & Здрав】грбот болка п

✅Дополнително засилување база : на засилување база вклучени со твоите ниска назад протега уредот е диз

КОМПАТИБИЛЕН : Овие парови на buttock вакуум чаши доаѓаат со Yво облик на цевка,должината е 85 инчи и внатрешн

【Брзо Греење】Загрева седиште перница зголемување на температурата во краток временски рок од 3 минути

Чистење Совети : ※ За лична употреба, Тоа е лесно да се чисти со користење на топла вода, рака сапун или т

【Преносни】Компактни димензии, лесен за употреба, секогаш кога & каде употребата е можно 【Безбедност М

1【Една клучна работа Лесно да се користи】Мали Масажа Пиштол беше направена со Една клучна работа smart си

Please wait...