0
clear
  • ZlideOn Патент, 3 х 1,5 х 1 cm, Сребро.
  • -20%
  • -20%
ZlideOn Патент, 3 х 1,5 х 1 cm, Сребро.

ZlideOn Патент, 3 х 1,5 х 1 cm, Сребро.

DEN 461.04

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е еднократно, тоа е за да ги засени и засени било кој начин сакате.Таа е отпорна на морска вода и времето доказ.Ако сакате да направите вашиот финалето Zlide On вашиот курсорот, можете да побарате совет од Glu на раскрсницата помеѓу двата дела на курсорот.Поправка на вашиот скршен патент за неколку секунди!Zlide On 8 C-1 Патент тип : Серпентина Широчина во мм : 7,10-7,30 Висина во мм : 2,80-2,90 Големина : 8 треба да се утврди на патент тип и патент големина за да се најде соодветен Zlide On.Висок квалитет на патентите имаат големина спецификација (број) се врежани на задната страна (на пример, 3-8).Овој број може да биде доделен на следната табела : Zlide On 3А-2 Ширина 4,55-4,90 mm Висина 1,90-2,00 mm Големина 3 Метал / Пластика Zlide On 3.Б-2 Ширина 5,00-5,25 mm Висина 2,00-2,25 mm Големина 3 Pastic / Метал Zlide On 3 C-2 Ширина 3,90-4,12 mm Висина 1,42-1,55 mm Големина 3 Серпентина Zlide On 3 CB-2 Ширина 4,12-4,24 mm Висина 1,85-2,00 mm Големина 3 Серпентина Zlide On 4 C-2 Ширина 4,90-5,10 mm Висина 2,10-2,30 mm Големина 4 Серпентина Zlide On 4 C-2-2 Ширина 4,90-5,10 mm Висина 2,10-2,30 mm Големина 4 Водоотпорен серпентина Zlide On 45 C-2 Ширина 5,85-6,05 mm Висина 1,85-2,05 mm Големина 4 Серпентина Zlide On 5 A-2 Ширина 5,70-6,10 mm Висина 2,40-2,60 mm Големина 5 Метал / Пластика Zlide On 5 B-2 Ширина 5,80-6,20 mm Висина 2,80-3,00 mm Големина 5 Пластика / Метал Zlide On 5 C-2 Ширина 6,33-6,57 mm Висина 2,60-2,75 mm Големина 5 Серпентина Zlide On 5 C-2-2 Ширина 6,33-6,50 mm Висина 2,60-2,70 mm Големина 5 Водоотпорен серпентина Zlide On 8 A-1 Ширина 7,35-7,60 mm Висина 2,90-3,20 mm Size 8 Метал / Пластика Zlide On 8 B-1 Ширина 7,60-7,90 mm Висина 3,60-3,90 mm Size 8 Пластика / Метал Zlide On 8 C-1 Ширина 7,10-7,30 mm Висина 2,80-2,90 mm Size 8 Серпентина Zlide On 10 A-1 Ширина 8,60-9,00 mm Висина 3,75-4,00 mm Големина 10 Метал / Пластика Zlide On 10 C-1 Ширина 10,20-10,50 mm Висина 4,05-4,30 mm Големина 10 Серпентина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

#10 бела пластика патентите со емајлирани метал двојно јазиче лизгачот, тоа е openable од двете страни.Должин

YKK #4.5 Чанта Патент 24".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Црна (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

YKK #4.5 Чанта Патент 14".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Zipperstop трговија на Големо YKK YKK Скрие ~ Невидливи Патентите 30" 72" Асортиман на Бои & Должина (12 Патентите / pack

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Производителот гаранција може да не се применува.Тоа е еднократно, тоа е за да ги засени и засени било ко

#3 2" Инчи YKK Здолниште & Фустан Серпентина Патент.Асортиман На Сезонски Бои.Идеален За Фустани, Здолништа,

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 36".Затворена Дното ~ Црна (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 60".Затворена Дното ~ Бела (6 Патенти).YKK #4.5 Чанта Патент

Пакет се вклучени : 10sets.Направени од висококвалитет на метал;.Големина : #5, што се користи за #5 метал пате

YKK #4.5 Чанта Патент.Екстрадолго се Повлече Лизгачот 36".Затворена Дното ~ Бела (12 Патентите).YKK #4.5 Чанта Пате

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

YKK #4.5 Чанта Патент 9".Екстрадолго се Повлече Лизгачот.Затворена Дното ~ Асортиман на Бои (25 Патентите / pack).

Zipperstop трговија на Големо YKK 245" Chaps Патент YKK #10 Екстра Тешки Месинг Одвојување ~ 501 Бела (1 Патент / Pack).YKK ек

Zipper Stop трговија на Големо Овластен Дистрибутер YKK YKK #3 Здолниште & Фустан 100% произведено во САД.YKK #3 Најло

ПАТЕНТИТЕ " ГОЛЕМИНА Патентите се околу 24 инчен во целосна должина и околу 22 инчен од дното до врвот на п

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

108" Патент YKK #3 Здолниште & Фустан ~ Црна и Бела (12 Патентите / Pack) 6 Патентите црна #580 ~ 6 Патентите бела #501 С

Материјал : Алуминиум,Стакло.Месечината Големина : 32милиметри*38mm,Стаклена купола Големина : 16mm.На Патент

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

YKK #4.5 Чанта Патент 22".Екстрадолго се Повлече Лизгачот ~ Затворени Дното.Асортиман на Бои (25 Патентите / pack)

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е мултифункционален домаќинство машина за шиење bobbin пластична кутиј

Please wait...