0
clear
  • FasciaBlaster Голема Татко од страна на Ashley Црно - Целулитот Massager Алатка - Длабоко Ткиво и Притисок Точка Масажа Стап - Поддршка на Непријатност и Телото Sculpting
  • -20%
  • -20%
FasciaBlaster Голема Татко од страна на Ashley Црно - Целулитот Massager Алатка - Длабоко Ткиво и Притисок Точка Масажа Стап - Поддршка на Непријатност и Телото Sculpting

FasciaBlaster Голема Татко од страна на Ashley Црно - Целулитот Massager Алатка - Длабоко Ткиво и Притисок Точка

DEN 2241.60

Достапност
Достапно за нарачка

ПАТЕНТИРАНА ТЕХНОЛОГИЈА : Големиот Татко Fascia Blaster Само-Massager е Myofascial Алатка за масажа вашиот ткива, fascia и мускулите.МУЛТИ ЦЕЛ : На Big Daddy Fascia Blaster е слична на оригиналот Fascia Blaster, но ние сме додале два дополнителни оригиналната големина канџи!Екстра канџи овозможи да се додаде покриеност на големи површини, и на подолг бар ви дава поголем зафат за да се овозможи полесно користење на области како твојот грб.ПРОТОКОТ на КРВ : се Замисли да биде во можност привремено да го зголеми протокот на крв кон вашите сопствени грбот и нозете.Поголем канџи ви овозможи да им помогнам подлабоко во мускулното ткиво со леснотија.Даде квалификувани fascia масажа на редовна основа!.УНИСЕКС со ПОЛНО ТЕЛО, MASSAGER : Погоден за мажите и жените.Дизајнирани да се користи на речиси сите делови на телото, како што се : нозете, грбот, нозете, рамена, глава, раце, колковите, теле, долниот дел на грбот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Рачен уред за користење на гола кожа со Blaster Масло.Првично на myofascial ткиво со триење сталожено нагоре и надолу и од страна на страна, со светлината притисок потези додека кожата е розова или топла, сигнализација постои привремено зголемување на крвта да тече.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

1【Една клучна работа Лесно да се користи】Мали Масажа Пиштол беше направена со Една клучна работа smart си

Чистење Совети : ※ За лична употреба, Тоа е лесно да се чисти со користење на топла вода, рака сапун или т

Сега е достапен во 4 пакет за дополнителни заштеди.Трска во облик на massager за олеснување на болки и болки.

Надгради и со 20 прилагодливи вибрации режими и 5 меѓусебно масажа глави за насочени третман...

Устата на купот е мазна и не му наштети на кожата За време на бременоста или менструација, тоа треба да б

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : UNOISETION вакуум cupping терапија машина може да се користи за затегнување на кожата крева

Изработени од природни материјали, фитнес и телото, здравјето, целосна масажа на телото.Тоа може да се к

【Лесен за употреба】На lumbar носила уред е наменета за луѓе од сите возрасти 【Лесни & Здрав】грбот болка п

【Преносни】Компактни димензии, лесен за употреба, секогаш кога & каде употребата е можно 【Безбедност М

Производ тежина : 14 ✔ Забелешка : Ако имате било производ прашања или проблеми, може да се јавите на мене.

Vasoдилатација на крвните садови и предизвикува зголемување на протокот на крв низ телото.3 екстра големи

Лагер е TPE материјал, Меки и Удобни без мирис.Поврзете го вашиот мобилен телефон за да комуницирате со Blue

Акумулација на замор во секојдневниот живот.Повторлива работа,стресот и прекумерната движење на муску

По купот е вовлечени цврсто, се чувствува дека вшмукување е силна, и триначин на вентил за да се префрлат

VITALTRONIC Висок Квалитет Опрема Vacumteraphy опрема машина со XXL чаши за задникот и големи биста.Со два XXL чаши на

Nurumi В Грлото на Вратот и Рамото и Назад Грлото на Притисок Massager.Тоа е иновативен самостојно водат massager к

ФУНКЦИЈА : Кога ја користите Gua ша одбор, има метален кул допир и ја смирува кожата.Мекото ткиво масажа ал

[Поле на примена] На scraper може да се користи на грбот, нозете, рацете, вратот, рамото и во други делови...

✅Дополнително засилување база : на засилување база вклучени со твоите ниска назад протега уредот е диз

ღ【Контрола на Температурата & мерењето】Нашата топла камен применуваат сопствени контрола на темпера

Високквалитет brushless мотор percusses 1200 да 3200 пати во минута да стигнат до 12mm длабоко мускулите.Со 3 прилагодл

КИНЕСКИ CUPPING ТЕРАПИЈА СЕТ : Cupping Терапија е древна Кинеска метода на масажа за удобност.Cupping Собата е форм

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] : задниот дел масажа ролери јаже инструмент направен од висококвалитет на lotдрво, дрво е

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Вратот носила одговара на телото крива дизајн, упатство за правилно држење на човечкото тело, природно

Благотворно топлина, обезбедува удобност за уморни мускулите.Разноврсна користете го за вратот, грбот

ВИСТИНСКО ДРВО : Направен со користење real дрво за здрав но исто така и стилски дизајн.Оваа дрвени врати о

Нерѓосувачки челик прецизно леење, таписерии изработка, трајни, ергономски дизајнирана рачка, лесно за

Како вулкан erupts низ земјата мантија, на Базалт Рок е формирана преку лава како што cools брзо на метали пов

Се применуваат етерични масла на вашето тело и масажа пред да го користите масажа камења може да се пост

Please wait...