0
clear
  • WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Дома Нерѓосувачки Челик Полица Мулти-Функционални Складирање Пан Складирање Рек Сечење Одбо?
  • -20%
  • -20%
WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Дома Нерѓосувачки Челик Полица Мулти-Функционални Складирање Пан Складирање Рек Сечење Одбо?

WHLMYH Модерна од Нерѓосувачки Челик Кујнски Полица,Кујна Полица Полици Дома Нерѓосувачки Челик Полица Мулти-Функционални

DEN 2296.80

Достапност
Достапно за нарачка

Компактен, Простор за Заштеда на Кујната Складирање Решение Што Изгледа Идеален за Било Ѕид; Идеални за Чување и Организирање Лонци, Тави и Utensils Br.5 См, Answer : ___________________________ Note : Не Вклучува Леќата Лименки, Кујнски Прибор, Knives Br.Големина На : 25*33.Оваа Simplestyle Кујна Пан Решетката е Ly Дизајниран за Чување на Садови и Прибор за Готвење Тоа Може да Ви Помогне да го Надградите Повеќе Кујна Простор за Складирање.Оваа Пан Решетката Може да Биде Инсталиран на Вашиот Балкон, Студија или Бања и Може да Се Користи за да се Откажам Многу Други Видови на апарати за Домаќинство Items Br.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Има Комплетен Сет на Инструкции за Инсталација Вклучени во Кутија, Како И Сите Завртки Треба да Го Закач

Горенаведените податоци за повикување само, големината е мерени рачно, грешка е 13 cm, ве молиме овозможи,

Флексибилни променлива простор,стигнале опсег од околу 3862cm,погоден Компатибилен со мултиваријабилнат

Складирање Решение : Совршен Складирање Решение ја Прави Вашата Кујна Нема Повеќе Неуредна, Може да се ч

Популарната Разноврсна Дизајн : Елегантен и Практичен Едноставно Жица Јадење Drainer Која Нуди Брзо Сушење

Карактеристики : да се Направи Целосна Употреба на Просторот над Мијалник, ДвојноLayer Дизајн, Уредно Сред

▲Инсталација : Ѕид, удирање, едноставен и лесен, стабилна структура и безбедно да се користи ▲Функција :

? Соберат : Инсталиран многу лесно, ова Затворен растенијата стои, исто така, може да биде за лесно склади

Производ функција : Поради висока температура дезинфекција и carbonized третман, решетката не е лесно да се б

[кујна utensil закачалка] : Тоа е широко користен во бања, отворено ,кујна, украси, вклучувајќи таванот куки,

Има Комплетен Сет на Инструкции за Инсталација Вклучени во Кутија, Како И Сите Завртки Треба да Го Закач

Искористат неискористениот ѕид и врата простор и да ја претвори во дополнителен складирање можност, мн

▶ Висок квалитет на топлинска цевка со интелегентни температурата на системот за контрола, со користењ

Заоблени криви дизајн за да се спречи пречки во животот.Железната арматура, од не ' рѓосувачки челик жел

Практична магнетно складирање бар ќе одговара на безбедно на вашиот ѕид и да се зачува простор во вашат

Нерѓосувачки челик Sима добра отпорност на корозија, отпорност на абење, без промена на бојата и сеопфат

Оваа кука е погодна за кујна, бања, спална соба, дневна соба, итн.Тоа може да висат облека, облека, бања пе

Подарок идеја за Готви Искористам оваа внимателен подарок за вашите најблиски, кои обично готвачи,го к

Монтажни; Шупливи Надвор Дизајн : Со Овој Дизајн ,Тоа е Прилично Лесно да се Соберат и Чисти за Складирањ

Please wait...