0
clear
  • Одвратно Gooseneck Воздух Hitch & Спојка за Елитата Коњ Приколки, Тркалезни 4 Аглеста Pin 30K SL Спојка
  • -20%
  • -20%
Одвратно Gooseneck Воздух Hitch & Спојка за Елитата Коњ Приколки, Тркалезни 4 Аглеста Pin 30K SL Спојка

Одвратно Gooseneck Воздух Hitch & Спојка за Елитата Коњ Приколки, Тркалезни 4 Аглеста Pin 30K SL Спојка

DEN 23999.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ако има булдог налепница, тоа е 100mm аглеста.Патент Одвратно Gooseneck воздух hitch со 30k shift заклучување на 9" инчен форумот спојка.Стандард gooseneck воздух спојка се протега 3 инчи препраќате од вашиот фабрика спојка или изберете 9.Вклучува комплетна замена gooseneck внатрешна матични, gooseneck пренапони airbag hitch систем и на 30.000 кг shift заклучување gooseneck воздух спојка.Ако не сте сигурни, порака ни фотографија на вашите матични.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Неспокојот Побезбедно Gooseneck Влечење : ја Подобрува вашата возење, го намалува носат & абење на пикап и goose

Please wait...