0
clear
  • Останете Дома германски Овчар Мајка Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Бело-Стил
  • -20%
  • -20%
Останете Дома германски Овчар Мајка Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Бело-Стил

Останете Дома германски Овчар Мајка Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ.Обезбедува добра заштита од гребнатини, судири, и капки.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.5 инчи, ширина : 5 cm/1.Големината податоци се добиени со упатство за мерење и методот е различен.97 инчи, висина : 2.Имаме две бои за да го изберете : должина : 6.Стилски слушалка случај е лесно да се носат и лесно можат да бидат обесени на ранци и чанти.Слушалките поддржува жичана или безжична полнење во случај на случај, нема потреба да се отстрани маска, LED светлина е видлива кога полнење на слушалката случај е компатибилна со вашиот уред, и го штити вашиот уред без зголемување на волуменот на полнење кутија.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.Тоа е голем дар избор за пријатели, колеги и семејството како подароци за празниците.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Модерен слушалка групи се многу погодни за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа, бизнис патувања, јога, фитнес, трчање, кампување, патување, и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ : Трол и Крастава Ексклузивни празни картичка складирање кутија има Околу 3200 нестан

КАРТИЧКА КАПАЦИТЕТ : Трол и Крастава Ексклузивни празни картичка складирање кутија има Околу 3200 нестан

Нема потреба да се отстрани полнење случај кога истиот се полни.Ова bluetooth слушалки случај е изработен од

5 инчи, ширина : 5 cm / 1.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа, б

Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Елега

Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашинадоказ,

97 инчи, дебелина : 2.9 инчи, со carabiner, многу преносни, може да се залепи на чанти или ранци, завиткани Во : слу

Големината податоци се добиени со упатство за мерење и методот е различен.Ова Bluetooth слушалки случај е из

[Компатибилен] Компатибилен со i Pad 9 / 8 / 7 Генерација 10.2 инчен Модел (A2602 A2603 A2604 A2605 / A2197 A2198 A2200 / A2270 A2428 A2429

Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашинадоказ,

【Висококвалитетни Материјали】Нашите Air Tags случај е направен од премиум мека Кожа со нежен крои, ви обе

Ова Bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашинадоказ,

9 инчи, мало копче прстен е вклучен и во пакет : слушалка ракав, виси тока.5 инчи, ширина : 5 cm / 1.Совршен пода

Ова Bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашинадоказ,

Please wait...