0
clear
  • (1,000) 8x1-3/4 Плоштадот Рамна Глава Дрвени Завртки w/Nibs (Тип 17) Цинк Завртка Асортиман Комплет Наместен
  • -20%
  • -20%
(1,000) 8x1-3/4 Плоштадот Рамна Глава Дрвени Завртки w/Nibs (Тип 17) Цинк Завртка Асортиман Комплет Наместен

(1,000) 8x1-3/4 Плоштадот Рамна Глава Дрвени Завртки w/Nibs (Тип 17) Цинк Завртка Асортиман Комплет Наместен

DEN 2076.96

Достапност
Достапно за нарачка

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини за индустријата.Тие се наменети за двете рачно и автоматски нарезници, извртување и затегнување со максимална сила развиена од страна на било алатка.Сите не ' рѓосувачки челик табличка завртки се направени од корозија-заштитени челик.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.Лос Анџелес Ангели.Мајк Пастрмка.Над 30 Годин

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас бомба полици.Детали делови за надградба на скала пластични модели.Пр

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните г

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Со цел да бидете сигурни дека Ptouch 36mm 1.Етикетата има уникатна сплит назад, што го прави лесно да лупам и с

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Сите намена, влажно или суво пескарење блок.Флексибилни гума изградба држи хартија безбедно.За пескаре

Ножеви користење на новата уметност на прецизност шприц,се исти со оптимизиран аеродинамичен облик и с

Широк спектар на орев методи, силна отпорност на абење, висока цврстина ниво.Широк спектар на апликации

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Тоа исто така може да им помогнат на децата да се надминат темнината да заспие.Можете да одлучите да се п

Производителот : SDM додатоци.Пластика.Скала : 1 / 35 Услов : се Нови во Кутија.Производителот : SDM Код : 35010 Ска

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 340 Пакет од 10 Тип N Точно спирала вежба малку, со

Please wait...