0
clear
  • Kirkey 9800 Седиште (17.5 во Економијата Седиште 20Deg D/R (Јадицата))
  • -20%
  • -20%
Kirkey 9800 Седиште (17.5 во Економијата Седиште 20Deg D/R (Јадицата))

Kirkey 9800 Седиште (17.5 во Економијата Седиште 20Deg D/R (Јадицата))

DEN 3487.44

Достапност
Достапно за нарачка

Произведени во Канада.Овој производ е 17.5 во Економијата Седиште 20 Deg D/R (Јадицата).Лесно да се инсталира и добар квалитет додатоци за вашите возила.Пакет Димензии : 39.0 L x 14.75 H x 19.0 W (инчи).Овој производ е 17.5 во Економијата Седиште 20 Deg D/R (Јадицата).Лесно да се инсталира и добар квалитет додатоци за вашите возила.Произведени во Канада.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лесно да се зафат рачки за дополнителна стабилност.Contoured безбедно да се одржи детето во место.Не пропадн

【Топло & Smart Контрола на Температурата】Вграден грејни зони ќе ви донесе потоплите лов искуство за врем

Го намалува тоалет дупка за мали tushes; лесно да се избрише чисти.Обезбедува со вшмукување чаша со стабилн

Rende EZvoSspa Sspecial TTies BromaSStart Заврши Бром Санација Сет, 2 Ounces If те сакам луѓе, речиси колку што љубовта на вашиот

▶️ Универзална Страна Планината Заградата Се Вклучени ▶️ Вегетаријанска Микро Влакна ▶️ FRP Мулти Шу

Ова е Direct Fit замена седиштето кој го заменува Kubota дел # 3508018400 / / Делови може да се разликуваат на вашиот

Компатибилен со Allis Chalmers Трактор(s) 5015, 5020, 5030 Компатибилен со Случајот IH Трактор(s) 235, 245, 255, 265, 275 Компатиби

Компатибилен со Меѓународните Трактор(s) Хидро 70, Хидро 86, Хидро 100, 504, 544, 560, 574, 606, 656, 656 (s / n 14500порано), 666, 686

Еден ќе биде изненаден разликата тоа го прави кога се возат на вашиот Трактор или Алатка која не е соодв

Trac Бренд Трактор и Нови седишта се направени за да го издржат најтешките на терени како што работат на в

КОРИСТЕТЕ ВКЛУЧЕНИ M8x16mm ЗАВРТКИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА на СЕДИШТА 7.5"x3" Топ Модел (ве Молиме потврдете вашето воз

Бесплатни Заврши 1 Година Целосна Гаранција Без Нервози.Удобно Тешки Поместена Винил Седиште.Елегантн

Please wait...