0
clear
  • BENECREAT 2 Ролни 17 Мерач Накит Beading Жица Црна Занает Жица со 1PC Страна Сечење Клешти за Earring Ѓердан Скок Прстен Одлуки (65 Нозе, 22 Метри)
  • -20%
  • -20%
BENECREAT 2 Ролни 17 Мерач Накит Beading Жица Црна Занает Жица со 1PC Страна Сечење Клешти за Earring Ѓердан Скок Прстен Одлуки (65 Нозе, 22 Метри)

BENECREAT 2 Ролни 17 Мерач Накит Beading Жица Црна Занает Жица со 1PC Страна Сечење Клешти за Earring Ѓердан Скок

DEN 1617.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Жица Големина】, Вклучувајќи 2 ролни од жица, 11 метри (32.5 ft) по тркалаат, 22 Метри (65 FT) Вкупно.Дебелина 1.2 mm (17 Колосек). 【Добар Квалитет】 : Цврст алуминиум, Rusting Одлична за занает проекти и накит одлуки. 【Страна Сечење Клешти】 : 106mm/4.17" долго, 97mm/3.81" широк, 10мм/0.39" дебела.Јаглероден челик клешти, Добро Полирање; Страна Сечење Plier е идеален за сечење преку напорна темперамент жици. 【Против пролизгување се Справува】 : Не се лизга ергономски дизајн сина ПВЦ справи со, е одлична за удобност и лесно контрола, тоа е можно да се користи, и со тоа помалку врвката за околу рака и замор. 【Широка Употреба】 : Совршен за сечење, формирање и beading, накит одлуки, sculpturing, сечење жица, украсување, изработката, градинарство, или облик.BENECREAT Жица Клешти за Полнење Карактеристики : Алуминиум жица е мазна, нежна изработка, ќе не боли твоите раце, кога прави занаети; Јаглероден челик клешти, Добро Полирање; Јаглероден челик клешти, Добро Полирање; Страна Сечење Plier е идеален за сечење преку напорна темперамент жици Спецификација : Материјал : Алуминиум & Јаглероден челик Боја : Црна, сребрена, златна и сенди браун За BENECREAT : имаме посебни одделенија за да се обезбеди дека не постои строга контрола на квалитетот било кој квалитет на проблемот пред породувањето.Ние секогаш сме посветени на обезбедување на клиенти со повеќето задоволителна услуга, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Спецификацијата

Material:
Aluminum & Carbon steel Color
We have special departments to ensure that no strict quality control any quality problem before delivery. We are always committed to providing customers with the most satisfactory service, if you have any questions, please feel free to contact us. :

Со стоката дадена додека купуваат

ДЕСКТОП ОРГАНИЗАТОР : Парк Вашето Клешти Накит Алатка Организаторот.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 7 x 31 / 2 x 61 / 2 инчи

Мерки : 5" долго.Квалитетнаправени клешти со уникатни паралелна акција дизајн им овозможува на мазна, ра

【Големина Референца】 : 6" / 15.7 cm долги, може да се отвори со 3.5" / 9cm, ќе работат и со мека жица 【Looping Големин

Пакет се Вклучени : 1pcs 5" Круг Носот Клешти, 1pcs 5" Игланосот клешти (со заби), 1pcs 4.5" Жица Секачи Клешти; Боја :

Оваа клешти исто така е погодна за репарација на накит и очила, и е суштински хардвер алатка.Усвојува со

5Инчен Клешти Карактеристики : Станот носот со прецизност совети нуди прецизна контрола и контрола, ант

Одлично за electricians, обичните корисници, хобисти, и jewelers, погоден за автомобилската работа, механика работ

Хуманизирано лист пролет дизајниран, флексибилна работа, автоматски се отвораат.Ергономски дизајниран

Изработена од јаглероден челик, силна и ' рѓа‑доказ, и може да се користи за долго време.Кругносот клешт

【УПОТРЕБА】 Мазна, рамна вилици наменета за грчевито држејќи се за мали делови, одржување мали прстени,

Ние ќе го реши вашиот проблем, во рок од 24 часа.На рамен изрез е погодно за стегање на жица и не е лесно да

Погодни за сечење на пластика инјектори, пластични модел колекции, може да се користи за накит одлуки.Ис

Мултифункционален и лесен, на plier има 6 големина options (опции) и се погодни за сите вашиот накит проекти.Дво

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Ова трајни алатка ви помага да се создаде висококвалитетни парчиња накит.ЕДНО

【МАТЕРИЈАЛ】 Капка фалсификувани висока јаглероден челик и топлина третираат за сила и издржливост, до

ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Нормално конкавни / конвексни клешти имаат тенденција да ник благороден метал жица з

Долга игла носот клешти се погодни за подигање облик и фиксен објект.Криви работ на круг nosed клешти напр

Може автоматски да го отворите вилици, кога го користите, лесно и трудзаштеда на работа.Не се лизга двеб

Секој plier има двоен лист пролет и не рачки кои ги направи ефективни и за употреба Поради светлината и на

Please wait...