0
clear
  • Sangean ПР-D9W Преносни Сигнализација Radio AM/FM/NOAA Бела W/Батерија на Електронски Додатоци
  • -20%
  • -20%
Sangean ПР-D9W Преносни Сигнализација Radio AM/FM/NOAA Бела W/Батерија на Електронски Додатоци

Sangean ПР-D9W Преносни Сигнализација Radio AM/FM/NOAA Бела W/Батерија на Електронски Додатоци

DEN 1594.56

Достапност
Достапно за нарачка

НОВИ.SANGEAN.ГАРАНЦИЈА : ЕДНА ГОДИНА.ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ-PYLPHBT6 R.Рачни радио .AM/FM NOAA дигитални временските сигнали; .Dual аларм со сирена или радио; .Времето alert/сирената; .Користи батерија или алкални батерии; .Вклучува батерија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

РАЗНОВРСНА : Овој џубокс има појас управувано играч со автостоп функција, USB приклучок, MP3компатибилни CD

KT981 A (2 T981 A) Транзистори Силикон СССР 1 buc.Постојат повеќе од 25 000 предмети во нашите акции.Целосната оглас

AM / FM / Bluetooth Радио со 10 Станица Мемории (5 ФМ, 5 часот наутро) или 18 Станица Мемории (9 FM, 9 AM) со вклучени Далеч

Појавата на дрво дрво.Аудио Изведба : тоа може да произведе оптимизиран јасност на звукот за сите стилов

DSP (Дигитална Обработка на Звук) технологија : подобрување на радио приемникот на осетливост 5 Станица Ме

Одличен прием и стерео аудио перформансите, со auto scan станици, 10 станица мемории (5 часот наутро, 5 FM) со гол

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Со напредни Bluetooth 4.2 технологија, оваа ретро bluetooth звучници може да биде поврзана со вашиот паметен опрем

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Subwoofer : 4""60Ω 20 W + Сателитски 3""4Ω 10 W*2 2200 W PMPO (Врв Музика Излезна) FM Тјунер.Bluetooth Поддршка.Далечински Управув

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Делфи XM SKYFi Сателитски Радио Приемник SA50000 Делфи SKYFi Аудио Систем Boombox Говорникот Dock SA10001 XM Satellite Сигнал и

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Карактеристики : Dual Јазик и Пасивни Радијатори, Преносни Пластовидно Дизајн, Шок Апсорбирање на Крајот

Вграден‑во мемориска картичка слот за експанзија, поддржува максимална екстензија на 32 GB.Ултра‑лесни

Please wait...