0
clear
  • Puppia Wildflower Подигнат Б
  • -20%
  • -20%
Puppia Wildflower Подигнат Б

Puppia Wildflower Подигнат Б

DEN 693.60

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме забележете дека поради овие производи се создадени со мали раси на ум, поголеми димензии (јас.На мека и дише материјал кој се користи во нашата harnesses им помага на куче, се чувствуваат максимална удобност при што се чувствуваат сигурни да знаат вашиот пес е безбедно.Бидејќи некои кучиња имаат многу поголема глава од нивните вратот, ве молиме бидете сигурни дека вратот отворање на е доволно голем да се менува со текот на вашето куче главата.На Wildflower Вест Подигнат Б е еден чекор-во темперамент, со грб кука и јамка затворање и брзо ослободување тока.Ве молиме имајте на ум дека кога мерење на вашето куче за облека, тоа е многу важно да имаат прецизни мерења на вашето куче вратот и градите дебелина.Тежина бројките се само проценки.Големина : Крупните : 19.Појавување на leashes достапни и се продава одделно.Мал цвет шема и цврсти schemed.5" Градите.Нашиот темперамент е дизајниран да се направи прошетки полесно за вас и вашите четири нозе пријател.Тока & Кука и јамка fastener.Иако градите големината не е прилагодлив како "преку глава" тип На harnesses, некои луѓе се најде на оваа подигнат да се чувствуваат поудобно и полесно да се стави на куче.) не мора да значи поголем раси.Со приложување на вашата поводник да јамка зад вашиот темперамент, ќе имате повеќе контрола над вашето куче.PUPPIA SMART ОЗНАКА pendant(QR Код само) е вклучена.Достапен во розова и небото сино во големини се движат од Мали да X-Large.Секогаш користете вистински мерења.Овој модерен лето се подигнат карактеристики мал цвет шема и цврсти schemed.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Цветен векторски модел и цврсти schemed.Прилагодливи вратот и градите со тока.Caspian гума етикета.Појавување

Полна боја надвор и шарени модел внатре.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник дост

Карирани шема и цврсти schemed.Прилагодливи градите појас со тока.Појавување на поводник достапни (се прод

Големина : Вратот дебелина : 7"12", градите дебелина : 10"18", поводник должина : 59".Тоа е recomended да се измери ваша

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Појавување на leashes се достапни и се продава одделно.ВАЖНО : ве Молиме имајте на ум дека кога мерење на ваш

Удобно : Вест дизајн може да се еднакво дистрибуирате градите и рамо притисок за да се спречи гушење или

Прилагодливи градите темперамент, според мачка е биста на вредноста, удобно и да го затворите‑фитинг, м

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Направен од 5000lb тест мили spec webbing и тежи под 3 кг The Centaur е идеален мултицел и изнајмување темперамент, би

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

[SIZE] : S : Врат : 2536cm / 9.84"14.17" Стомачни : 2850 / 11.02"19.7", вкупно производ должина : 26cm M : Врат : 3042cm / 11.81"16.54" Стома

Бегстводоказ Дизајн – Силна велкро fastenings овозможи лесно големината на вредноста, правејќи се дека ваша

4" Градите.Тежина бројките се само проценки.) не мора да значи поголем раси.Големина : Крупните : 19.Ве моли

Карактеристики : .Материјал : Тексас Ткаенина.Боја : како на сликата покажува.Големина : XS,S,M Тежина : 2025g.Г

Please wait...