0
clear
  • Нови Lon0167 Зелените Пластични Избрана Обложени Зафат Накит сигурен ефикасноста на Одлуки Занает Алатка Рамен парична Казна Точка Совет Секачи Beading Клешти(id:4a9 73 ca 856)
  • -20%
  • -20%
Нови Lon0167 Зелените Пластични Избрана Обложени Зафат Накит сигурен ефикасноста на Одлуки Занает Алатка Рамен парична Казна Точка Совет Секачи Beading Клешти(id:4a9 73 ca 856)

Нови Lon0167 Зелените Пластични Избрана Обложени Зафат Накит сигурен ефикасноста на Одлуки Занает Алатка Рамен

DEN 326.88

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ (издржливи во употреба) : Накит Клешти;Дизајн : Рамна (најновата технологија) Глоба Точка High-end производ Совет.Материјал : faultless Метал, Plasic;Големина на(Приближно) : 14 x unexcelled 6cm/ 5.5" x извонредна 2.4"(L*W).Боја : Внимателно избрани Зелена, Црна.Тежина : севкупното 85g.Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Накит Клешти.Совети : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Одликувајќи се со рамен парична казна умерена цена совет секачи, beading изработка клешти.Меки пластични обложени antislip се справи со препорачува за удобен и сигурен зафат!совршен за работилница, DIY, дома алатка, столари, и др.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Еден пар на замена вилици за Најлон Вилица Жица Зацврстување Клешти.Еден пар на замена вилици за Најлон

ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : Ова трајни алатка ви помага да се создаде висококвалитетни парчиња накит.ЕДНО

МАЛИ и ПРЕНОСЛИВО : Мал и компактен облик е лесно да се носат, погодно за вас да се направи накит проекти

УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : Дали сте професионалец накит уметник или аматер, оваа алатка е неопходна алатка.ЕРГ

Chroma Серија Клешти функција на висок квалитет на дизајнот за животниот век на употреба.Bead Smith е најнов се

Вкупна Должина : 41 / 2" 115mm.Изградба : Кутија Заеднички.Клешти Се Врати : Двоен Лист Извори.Нерѓосувачки че

Премиум квалитет на дијагонала секачи се идеални за употреба во изработка на накит апликации и прецизн

) Количина : 1pc Забелешка : ве Молиме оставете малку грешка на големината поради прирачник за мерење...

Алатки се направени од високо квалитетни материјали, кои се трајни и здрав, дека може да се користи за до

Мерки 63 / 4" долго.Совршен за формирање bezels, овие клешти се лесно и удобно да се манипулира бидејќи тие се

Пакет се Вклучени : 1pcs 5" Круг Носот Клешти, 1pcs 5" Игланосот клешти (со заби), 1pcs 4.5" Жица Секачи Клешти; Боја :

HARIKA е интернационален онлајн продавница специјализирана во областа на Електрична опрема и Општ инстру

Цел : Дизајнирани да се направи свиткување и обликувањето на жици лесно.Процес : Површината позлата трет

ВКЛУЧУВА ГОЛЕМ БРОЈ НА КЛЕШТИ : Crimping клешти, рамнасекачи, рамна носот клешти, синџирносот клешти, круг од

Хуманизирано лист пролет дизајниран, флексибилна работа, автоматски се отвораат.Фалсификувани со висо

Во текот на периодот за деликатна работа.Кутијазаеднички изградба, од нерѓосувачки челик и се криви удо

, кој може да ги исполни вашите различните потреби Надворешноста на накит клешти е обложена со масло за

Одлично за electricians, обичните корисници, хобисти, и jewelers, погоден за автомобилската работа, механика работ

Премиум квалитет на дијагонала секачи се идеални за употреба во изработка на накит апликации и прецизн

Оваа клешти исто така е погодна за репарација на накит и очила, и е суштински хардвер алатка.Усвојува со

Please wait...