0
clear
  • Dltmysh Завртки 400/650/1140/2100X М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Хексадецимален Штекер Капа на Главата на Завртката Гром Орев Поставено Асортиман Kit (Б
  • -20%
  • -20%
Dltmysh Завртки 400/650/1140/2100X М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Хексадецимален Штекер Капа на Главата на Завртката Гром Орев Поставено Асортиман Kit (Б

Dltmysh Завртки 400/650/1140/2100X М1.6 М2 М2.5 М3 М4 M5 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексагонални Хексадецимален

DEN 1399.20

Достапност
Достапно за нарачка

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челик-Направени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на корозија во многу средини.Широко применливи-широко се користи во домовите и канцелариите, дрвен мебел, поправки и пронајдоци.Има широк спектар на апликации, многу погодна за домови, гаражи, фабрики, фабрики, и погодна за фиксна машини и апарати за домаќинство опрема, како рачки на вратите, лустери, чешми, и копчиња.Различни големини се наменети за различни апликации и се многу погодни за вашата различни потреби.Предмети Description Material304(А2-70) од нерѓосувачки челик(само М1.6 орев е месинг, површината nickle-позлатен)Size Package include Set На : вкупно 400pcsscrew 200pcs + нут 200pcs Set Б : вкупно 650pcsscrew 650pcs Set C : вкупно 1140pcs + 4pcs хексадецимален копче (бесплатно)завртка 380pcs + нут 380pcs + миење 380pcs + хексадецимален копче 4pcs Set D : вкупно 2100pcs + 4pcs хексадецимален копче (бесплатно)завртка 700pcs + нут 700pcs + миење 700pcs + хексадецимален копче 4pcs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Овој сет на навртки може да се користи за различни машини проекти.Можете да ги користите во дрво или base,

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

【Иновативни MPPT Дизајн】Умрефрлија алуминиумски дизајн обезбедување одлична дисипација на топлина и Ren

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 4093161 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100450

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Please wait...