0
clear
  • Blueair Класичен 680i Прочистувач на Воздух за дома, Големи Соби & Сини Чиста 211+ Прочистувач на Воздух 3 Фази со Две Перат Пред-Филтри, Честички, Јаглероден Филтер, ја Доло?
  • -20%
  • -20%
Blueair Класичен 680i Прочистувач на Воздух за дома, Големи Соби & Сини Чиста 211+ Прочистувач на Воздух 3 Фази со Две Перат Пред-Филтри, Честички, Јаглероден Филтер, ја Доло?

Blueair Класичен 680i Прочистувач на Воздух за дома, Големи Соби & Сини Чиста 211+ Прочистувач на Воздух 3 Фази

DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка

HEPASilent технологија leverages електростатско полнење и механичка филтрација за да се испорача вистински HEPA перформанси фаќањето 99.97% загадувачи на воздухот, вклучувајќи прав, мувла, пет првут, и полен за ослободување од алергии и астма.Двојна заштита филтри со вклучен кокос јаглерод, природно се отстрани гасни загадувачи и чад, без потреба за хемиски адитиви.Квалитетот на воздухот сензори за следење на квалитетот на воздухот во реално време и да се прилагоди брзината на вентилаторот соодветно на тоа кога е наместено на авто мод.Wi-Fi-от за контрола преку Blueair пријател стан и Алекса компатибилни.Напредни шведски Дизајн : шведски Филтер Технологија Доловува 99% Загадувачи на Воздухот Како што се Вируси, Полен, Прашина, Пет Првут, Мувлата, Бактериите и Повеќе.Елиминира мирис.Активиран јаглерод филтер ги намалува гасовите, VOCs, и досадни смрдеата од домашни миленици, пушењето, готвење, wildfires и повеќе.Шарени.Вклучува машина перат ткаенина пред-филтри во дива сина и темна сенка.Оставете мрежа филтер за домување изложени за Скандинавските изглед.Тивко.Не погласно од шепот на најниската брзина (31 decibel.) и еквивалент на ниво на бучава на врнежи на највисоката поставка (56 decibel.).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 БРЗИНА НАЧИНИ : Има Ниска Брзина (Sleep Mode), Средна Брзина И Голема Брзина на Чекање.Режим на спиење Работи

▶Воздушна завеса уред е наменет за професионална употреба за одржување на чист воздух и температура се

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Пакет Тежина : 3.0 lbs.Пакет количина : 1 Тип на производ : МЕХАНИЧКИ КОМПОНЕНТИ.Земја На потекло : сад.HEPA Филт

Фаза 1 : Обични филтер; Фаза 3 : Точно HEPA филтер; Фаза 3 : Активиран јаглерод за предфилтер.Дури и светлината

Sepcification : Модел : ГШE1000 Напон / Фреквенција : 110240 V, 50 / 60 HZ Номинална моќност : 1000 W Контрола на владата : допир

★★★Водената пареа на филтерот за да може ефективно да апсорбираат вода и пареа, елиминирање на продир

✔ Три начини : притиснете го вклучите за прв пат да се сврти на озонската времето на чекање, и тајмерот ќ

【Одличен за Прочистување на Воздухот Технологија】Воздух purifiers за дома целосно да го промени квалитето

【Мултисцена апликација】дневната соба / спалната соба / канцеларија / трпезарија, прелиминарната филте

МАКСИМАЛНА ПОКРИЕНОСТ : Чисти големи простори до 1,600 квадратни стапки во еден час, 840 квадратни стапки во

6 lb мала тежина ви овозможува лесно да го носат од дневната соба да спалната соба и да каде и да одите 【Це

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

❃【Појавување за Модели】Само Компатибилни со COLZER KGJL01 A500 Прочистувач на Воздух ❃【Лесно да се Замени】П

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

Во завршниот слој, чист воздух поминува низ стотици клетки исполнет со Alen е патентиран Молекуларна Конв

Производителот гаранција може да не се применува.Ги исполнува ЕПА (RRP) правило за HEPA vacuums кога се инстали

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми ка

Усвојување на надгради четирислој мултиефект филтер памук, што е, антипамук слој / basic филтер ткаенина

3во1 филтер ги вклучува префилтер слој и комбинација од активиран јаглерод и висока ефикасност филтер, к

Please wait...