0
clear
  • MKJ Телефонски Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Corded RJ9 Телефонски Слушалки за Статистика Телефони се Компатибилни со Avaya 1408 5420 9508 Polycom VVX400 Aastra 6753i Nortel Fanvil ит?
  • -20%
  • -20%
MKJ Телефонски Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Corded RJ9 Телефонски Слушалки за Статистика Телефони се Компатибилни со Avaya 1408 5420 9508 Polycom VVX400 Aastra 6753i Nortel Fanvil ит?

MKJ Телефонски Слушалки со Бучава Поништување на Микрофон Corded RJ9 Телефонски Слушалки за Статистика Телефони

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

MKJ9600 P бучава поништување на телефонски слушалки за статистика телефони се опремени со бучава-поништување на микрофон, со што се намалува до 85% од буката во позадина.Оваа corded телефонски слушалки за статистика телефонот ви дава сите карактеристики што треба во канцеларии, не само кристално јасен звук, но исто така носи удобност.Интегрирани instructure го прави ова биро телефонски слушалки повеќе издржливи.Кристално јасна sound Wideband аудио technology All-ден носи comfort Hearing protection Quick disconnect. ATCOM : R4,Р3,R2,R1,AT840,AT820,AT810,AT800. Polycom Sound Point : 300, 301, 335, 430, 450, 500 (rev.Одликувајќи се со ултра бучава поништување на микрофон и wideband аудио технологија, оваа фиксни телефонски слушалки испорача кристално јасен звук и може да се слушне јасно од вашите повикувачи.Се одликува со : . Брегот Тел : IP100, IP212 K, IP230, IP265, IP530, IP560, IP565. Aastra : 390, 470, 480e, 480i, 53i, 55i, 57i, 57i CT, 6725i,6753i, 6755i, 6757i, 8004, 8009, 8314, 8324, 9009, 9216, 9112i, 9133i, 9143i, 9316cw, 9417cw, 9480i. 5000, 5010, 5020, 5040, 5055, 5140, 5201, 5205, 5207, 5210, 5212, 5215, 5220, 5224, 5230, 5235, 5240, 5250, 5312, 5324, 5330, 5340, 5550, Super Set 4015, 4025, 4125, 4150.Monaural стил направи слушалки може да се носи на едното или на другото уво.Оваа RJ9 телефонски слушалки за биро телефони се опремени со анти-акустична шок коло против ненадејна звук или ограничување на звук горе 118d B.Fanvil : C68, C66, C62, C58 P, C58, X3/X3 G, Х5/X5 G, C01.ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ЈА КОМПАТИБИЛНОСТА ЛИСТАТА ПРЕД ДА КУПИТЕ СЛУШАЛКИ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.Широк Компатибилност : Ова RJ9 телефонски слушалки за фиксни телефони се компатибилни со мејнстрим IP телефони, како што се AVAYA 1408 9508 Aastra 6753i Audio Codes 450 HD Polycom 670 550 Altigen Fanvil X3 Х5 Nortel Atcom Gigaset итн.Оваа corded телефонски слушалки е погодна за контакт центри, телемаркетинг канцеларии, старт-базирани телефон работни места.Лесен дизајн, луксузни headpad, мека уво перница, прилагодлив headband ви овозможи да имаат големо носи искуство, 330°rotatable микрофонот во рака и 180°rotatable headband ви овозможи да се најде совршено се вклопуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Изработени за Play Station 4, на Afterglow LVL 1

1канал игри стерео слушалки со сараунд звук, овие може да ви помогне лесно да се идентификуваат enemys лока

РАБОТИ САМО ЗА ТЕЛЕФОНИ НАВЕДЕНИ ВО ОПИС, КУПИ САМО КОГА ИМАТЕ ЕДЕН ОД МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ СЕ НАВЕДЕНИ.КОНТ

* се инсталирани на двете страни за да дозволите вашиот Допир контролори да биде обесен Одлична за одржу

Иновативни тон баланс на технологија за да се јасно да се врати на повик на глас 5цифрен регионалниот ко

Солиден складирање случај за заштита на вашите вредни слушалки, заврши во извршен мат сина.Направена од

капаците се направени од убаво силиконски материјал кој ефикасно ја спречува пот, прашина и гребнатини.

Издржливост : се Земе вашата слушалки никаде без да се грижиш за паузи, благодарение на трајни кабел за и

Целосно компатибилен телефон модел листа може да се најде на Ovis Link вебсајт.Сè што е изградено во да се на

Се работи за Cisco IP Телефони : 7931 G 7940 7940 G 7941 7941 G 7942 7942 G 7945 7945 G 7960 7960 G 7961 7961 G 7962 7962 G 7965 7965 G 7970 7970 G 7971 7971 G 7975 7975 G

БУЧАВА ПОНИШТУВА : Супериорен во однос на Бучава Поништување на Микрофон ви обезбеди јасен глас, додека

Силиконски допир контролер се справи со капак и заштитен прстен специјално дизајниран за вашиот OculQuest2

Победи Сабја : специјално дизајнирани за OculПотрагата 2 компатибилен со oculпотрагата 1 да имате различни р

РАБОТИ САМО ЗА ТЕЛЕФОНИ НАВЕДЕНИ ВО ОПИС, КУПИ САМО КОГА ИМАТЕ ЕДЕН ОД МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ СЕ НАВЕДЕНИ.КОНТ

Премиум Стерео Звук Bluetooth 5.0 Технологија за Безжично да се поврзе на сите BluetoothОт Уреди Официјално Лице

1.Лесен, удобен overtheглавата дизајн 2.Приклучокот оваа слушалки слушалки директно до Xbox 360 контролер 3.Микр

Повеќе Реални Игри Искуство : специјално Дизајниран за Победи Сабја игри, тоа се вклопува совршено Oculко

Please wait...