0
clear
  • Земјотрес Звук К-10 Kompressor Subwoofer Цевка со ШЛАКАНИЦИ Технологија
  • -20%
  • -20%
Земјотрес Звук К-10 Kompressor Subwoofer Цевка со ШЛАКАНИЦИ Технологија

Земјотрес Звук К-10 Kompressor Subwoofer Цевка со ШЛАКАНИЦИ Технологија

DEN 6223.44

Достапност
Достапно за нарачка

Натоварени со Земјотрес Звук е ШЛАКАНИЦИ технологија. 10-инчен Subwoofer цевка.Зачестеност Одговор : 20 Hz - 1.5 k Hz. 800 W max.Subharmonic на стероиди.Назад со популарна побарувачка, Земјотресот Звук К-10 добива решетката замена.Добивање уморни од "само мене" тип на subwoofer цевка, Земјотресот е Јосиф Sahyoun интегрирани патентираната ШЛАКАНИЦИ технологија во најмалите повеќето компактни цевка; на тој начин се создава "KOMPRESSOR".Патентираната ШЛАКАНИЦИ, им овозможува на subwoofer цевка да бидат наместени да се смешно ниски фреквенции, додека добива огромна сума на SPL во суб-хармонично опсег.На KOMPRESSOR е, технолошки, еден од најнапредните цевки кои се достапни на пазарот.Мал пакет адреси изглед и перформанси : возачите се движат над 3 инчи, јасно е надвор од нормите на било какви други возачи.Овде, во Земјотрес, ние веруваме дека добар бас не мора да биде скапо ниту пак да се јадат вашиот багажникот простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние го правиме тоа, бидејќи ние се сакаме звук.Нема собрание потребно.Кога почнавме дизајнирање на Сери

Со голем движат структура и двојно spider, на исклучително високо екскурзија МАГМАX активни возачот му ово

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Кога се комбинираат со Контрола 42, Контрола 40 CS / T нуди исклучително природни огласува и моќни subwooferсате

Висок Квалитет на Автомобил аудио.Уживајте во најдобрите музички искуство.Одличен Квалитет На Звукот.в

Искористување на огромна моќ, а истовремено обезбедувајќи unerring контрола и собазацврсна басот е 50 MHz Ана

Употреба на целосно избалансиран XLR текст може да се користи во случаи кога растојанието помеѓу Supernova Пр

THX Заверена Ултра производи се за големи големи соби, 3.Со градите thumping бас кој ја игра надолу за да добро

Please wait...