0
clear
  • Точно 74130 Спирала Вежба Малку Дијаметар 13.0 mm ХСС-E Co5 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА
  • -20%
  • -20%
Точно 74130 Спирала Вежба Малку Дијаметар 13.0 mm ХСС-E Co5 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА

Точно 74130 Спирала Вежба Малку Дијаметар 13.0 mm ХСС-E Co5 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА

DEN 1683.84

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.HSSE-Co5. DIN 338. Пакет од 5. Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 13.0 mm ХСС-E Co5 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИНИЈА Апликација : Моќен високи перформанси вежба која овозможува поголема отпорност на топлина поради кобалт содржина.Идеален за дупчење рѓа, киселина и отпорни на топлина челик со висока цврстина.Дијаметар : 13 мм, вкупната должина : 151 mm, сечење должина : 101 мм, челик квалитет : HSSE-Co5, стандард : DIN 338, тип : VA, дупчење на длабочина : 5 x Д, совет агол : 130°, спирала агол : 36°, совет острат : форма C, крстот заостриле.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Ножеви користење на новата уметност на прецизност шприц,се исти со оптимизиран аеродинамичен облик и с

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

МАТЕРИЈАЛ & ИЗДРЖЛИВОСТ дизајнот е всушност дел од јака себе и НЕ ЌЕ падне.Мерка вашето куче околу најго

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 340 Пакет од 10 Тип N Точно спирала вежба малку, со

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Со цел да бидете сигурни дека Ptouch 36mm 1.Етикетата има уникатна сплит назад, што го прави лесно да лупам и с

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Моќност (W) : 7w.Напон (V) : 5 V.Големина : 165*140*290mm.Материјал : ABS+PP.Далечински Управувач Функција : Нема.Снабдува

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните г

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 4093161 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100450

Please wait...