0
clear
  • Mancave Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак
  • -20%
  • -20%
Mancave Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

Mancave Рачно Изработени Енергетски Ефикасни Вистински Glasstube Неонски Знак

DEN 10128.00

Достапност
Достапно за нарачка

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот бизнис. ★ Лесна инсталација со вклучен виси синџир и хардвер; приклучок во стандарден излез; совршен ѕид décor или на маса екранот. ★ Енергетски ефикасни неонски бизнис знак, може да бидат оставени на 24/7 за максимална изложеност без разлика дали тоа е за рекламирање или décor. ★ Внатрешна употреба; да го зголеми животниот век на вашите вистински неонски знак следејќи ги упатствата за употреба.Description The карактеристика сјајот на неонски знаци можат да привлечат клиенти како ништо друго, практично горење вашиот идентитет во умовите на потенцијалните и идни клиенти.Неонски знаци може да бидат оставени на 24 часа на ден, седум дена во неделата, 365 дена во годината..за неколку децении.Не постои светлина форма во постоењето дека има визуелен ефект на неонски.Features Material - Знак е монтиран на трајни Црна пластична подлога.Ефект - ги Привлечат купувачите со траен impression Cost Ефективни - Кул Тивка Енергетски Ефикасни - Користи Помалку Енергија отколку Стандардните 60 вати сијалица.Спецификации - Оперативен напон - 110 volt У Л 2161 наведени трансформатори дека приклучок во стандарден излез - 1 Година Гаранција на електрични компоненти & трансформатори - 10 вати потрошувачка на енергија - 6' кабелот за Напојување со стандардни трансформатори - 100% без кршење на загарантираните со двојно пакување кутија, екстра пена заштита за да бидете сигурни дека вашиот знак ќе пристигне во добра работна состојба - Четири страни се наведнуваат заштитна box Note Please овозможи 6-8 работни дена за производство.За внатрешна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

ADV ПРО знаци се издвоила од најновите 3 D, Површина и Линија гравирање технологии (атрактивни во сите насо

????【Висококвалитетни материјали】црвен пламен неонски знаци за спалната соба ѕид е направен од флексиб

Примена : 1.7 W, не потрошувачка на енергија, тоа е добар избор за заштеда на енергија и заштита на животнат

Стакло Неонски знак е одлична за внатрешна употреба, особено за Бизнис, дома или во ресторан декорација

Дали сте во потрага за да додадете малку светлина и интересна работа до вашиот дом или бизнис, LED неонски

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Моќ мора да биде исклучен пред собранието или чистење 【СОВРШЕН ПОДАРОК Широко се користи во смерот заб

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

★ 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА; гаранција на електрични компоненти и блескава декоративни осветлување за вашиот

Оваа светлина е дизајниран исклучиво за внатрешни работи употреба, освен влажни простории.неонски свет

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

100 проценти Американски Направени.Димензии 22 x 22 Инчи.Лесни цврста состојба напојување.УЛ Изградба одоб

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Cloud знак оркестарот светлина го прави совршен Роденденски подарок за деца, возрасни л

Акупресурата Неонски Знак Flex Светлина Знак Led Неонски Обичај Партија Дом Соба Ѕид Декорација Свадба Led Н

Please wait...