0
clear
  • GAOZ Фанови Лични Воздух за Ладење Вентилатор, Личен Простор Кулер за Десктоп Мини Evaporative Воздушен Кулер, Овлажнител Воздух Condit Мини,Преносни
  • -20%
  • -20%
GAOZ Фанови Лични Воздух за Ладење Вентилатор, Личен Простор Кулер за Десктоп Мини Evaporative Воздушен Кулер, Овлажнител Воздух Condit Мини,Преносни

GAOZ Фанови Лични Воздух за Ладење Вентилатор, Личен Простор Кулер за Десктоп Мини Evaporative Воздушен Кулер,

DEN 703.20

Достапност
Достапно за нарачка

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилаторот (3 брзини на располагање).Voila, тоа удари од влажна и студена воздушна од misting систем да cools на вас долу.Тоа исто така може да се користи само како нормален љубител или нормален misting фан да humidifies вашиот воздух додека вие не треба ладен воздух.Постои мерењето функција за 2hrs и 4 часот тајмер за опции додека ви треба.7 бои на водена расположение светлина работи со боја-циклус светла, или може да се прилагоди на одредена боја.На cleanable резервоарот за вода и ви овозможува да се исчисти тоа лесно да се задржи секогаш добие свеж и здрав воздух.Max.Времето Лимит : Нема Timing Suspender Должина : Нема Suspender Reverse Ротирачка Функција : No Water-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита : No Wind Тип : Природен Ветер, Спиење Правец, Преовладува Wind Max.Моќност :

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВУЛКАН ХАРТ.ТЕРМОСТАТ 4093161 Висок Квалитет.Брод Тежина : 17.89 Lbs.Griddle Термостат за Полнење, [ T'Stat FDTO ] [ Temp 100450

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Производителот : SDM додатоци.Пластика.Скала : 1 / 35 Услов : се Нови во Кутија.Производителот : SDM Код : 35010 Ска

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Со цел да бидете сигурни дека Ptouch 36mm 1.Етикетата има уникатна сплит назад, што го прави лесно да лупам и с

Детроит Пистонс.KentavioCaldwellПапата Дебитант Картичка.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќ

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Сет завртка се користи широко во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема и други машини

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

New York Yankees.Арон Судија.Контактирајте со Продавачот ако имате прашања!.Повеќе наредби со повеќе картички

Please wait...