0
clear
  • BRAZT Над Вратата Организатор, Не-Плетени Виси Накит Oganizer со Јасни 30 Џебови, Свитлива Училница Џеб Табелата, за да се Видиме Дребулии - 2 парчиња,Сина
  • -20%
  • -20%
BRAZT Над Вратата Организатор, Не-Плетени Виси Накит Oganizer со Јасни 30 Џебови, Свитлива Училница Џеб Табелата, за да се Видиме Дребулии - 2 парчиња,Сина

BRAZT Над Вратата Организатор, Не-Плетени Виси Накит Oganizer со Јасни 30 Џебови, Свитлива Училница Џеб Табелата,

DEN 1322.40

Достапност
Достапно за нарачка

2 cm Weight : За 300g Color : Blue/Розова/Црна/Beige Application : Спална соба, Спална, Дневна соба, Накит носителот итн. 30 ЏЕБОВИ : Не само калкулатор и мобилен телефон држачот за училницата, тоа, исто така се одржи earbuds, канцелариски материјал, канцеларија производи, присуство картички, бизнис картички, копчиња, чорапи, накит и сите мали нешта што сакате да го складирање. Вкупно 30 Транспарентен Џебовите на наставни материјали за складирање торба.Секогаш знаат каде што сите на вашите лични предмети се чуваат.Погодност и се зачува простор, тоа е количка да се чуваат кога не се користи. Секој џеб големина одговара на дури и модели на Повеќето мобилен телефон модели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

На здрав картон поддржува дното и страните, што го одржува обликот на џеб и го штити содржина.Вратата за

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Памук, лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 22.05*8.07 инчен, грешка е

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Исклучителен Изглед : Опремен со едноставен изглед и светла боја, додадете убав естетски допир во една с

100% сосема нов.Добар избор за семејството и пријателите.Не чудна миризба на здрави и еколошки.Лесно да се

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ова виси плакарот организатор е направен од многу издржливи и густа, неплетени, ова е из

Уникатен подарок.Меки и удобни.убав изглед.Може да се направи соба интересно.Тоа може да се користи насе

Совршен за мали места колеџ домови или стан, шкаф, или облека решетката.направи на безбеден и издржлив м

8" W X 11,8" D X 42.8" W X 11,8" D X 42.Тоа е тешко да се инсталира:Оваа виси полица е едноставен и лесно да се соберат, б

1 Платно виси поднесување систем е цврсто направен и ќе го поддржи практично сè што ви треба да се стави

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Please wait...