0
clear
  • Мажите Елегантен Црн Челик Метал Бенд BT Smart Watch Одговор Андроид F65
  • -20%
  • -20%
Мажите Елегантен Црн Челик Метал Бенд BT Smart Watch Одговор Андроид F65

Мажите Елегантен Црн Челик Метал Бенд BT Smart Watch Одговор Андроид F65

DEN 1684.80

Достапност
Достапно за нарачка

Одговорите на Повик, Бирање, Повик, Sim Картичка, Микро SD Картичка,, Притисни Известувања, Календар, Anit-Изгубиле Функцијата,, Далечински Управувач за Камера, Порака за Потсетување,, 3 G Податоци Способен, 4 G Податоци Способен, Bluetooth-От, Pedometer Функции вклучуваат Одговори или да Направите телефонски повици со android или iphone да Испраќате или примате текстови Андроид само Ринг тонови и не почне да вибрира Аудио плеер Пуштање на вашата Музичка плејлиста, снимач на Звук (потреби Микро SD картичка ) Алармот, Sedentary Потсетник спиење Следи Pedometer, Календар Престане да се види вградени во Камерата за Андроид Само Далечински фати Андроид Само Батеријата вклучени 450 литиум полимер батерија Батеријата трае околу 6 часа со нормална или до 180 часа во standby Екран материјал : TFT-LCD 1.54" TFT екран на допир 240 x 240 Пиксели Поддржува до 32 GB ТФ-картичка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Голема Функции : отчукувањата на Срцето следење, мониторинг, на крвниот притисок, крвта со кислород мони

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

СЛУЖБЕН дете smartwatch со selfiecam, со рекордерот на глас, 3x игри, pedometer, аларм, стоперка и калкулатор.ЗАБАВА SELFIEК

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

3 : Добар помошник во секојдневниот живот : да го најдам мојот телефон, далечински камера, Bluetooth музика, Blue

ОФИЦИЈАЛЕН : Детски Тв дете smartwatch со selfiecam, со рекордерот на глас, 3x игри, pedometer, аларм, стоперка и калкулат

【Мулти Функција】 Pedometer,растојание tracker,калории тракер,дојдовен повик и SMS потсетник (facebook,twitter,whatsapp), ала

Многу добра текстура, дебели, нема рѓа, нема оксидација.Се користат специјални алатки за да се прилагоди

Поддршка GSM850 / 900 / 1800 / 1900 MHz.Чип : SF 6260 A.Меморија : 64 + 32 32 + 32 (6261 D).Капацитетот на батеријата : 320 MAN.Bluetooth Верз

Парична казна Занает : Е добро полиран кои можат да обезбедат долг живот време, се повеќе издржливи и не

Ова е целокупната стилски и кул smart watch.96 инчен HD TFT Допир Екран во боја и Bluetooth 5.Невидливи безжична earbuds мо

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

По поврзување на паметен телефон преку Bluetooth, SWAP ДВА може да се направи, крајот или reject (отфрли) телефонск

4 верзија погоре* IP68 Водоотпорен ( забрането е да се користи во искапат.Здравје карактеристики : отчукува

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

Кога надградбата на софтверот prompt е прикажана на СТАН, препорачливо е да ја надградите најновата верзиј

Парична казна Занает : Е добро полиран кои можат да обезбедат долг живот време, се повеќе издржливи и не

Издржлив и силен,многу лесен и мазна,ова за Fitbit Luxe бендови не се малку,бришење или иритираат вашата кожа.

1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екранот

(Не поддржува остварување и примање на повици).Answer : ___________________________ NOTE : .По поврзување, кликнете на Спо

Моден случај.Оклоп случај.Отпорно на гребење заштитни случај.Smartwatch TPU заштитни случај.Smartwatch PC заштитни

Тоа е голем дар за семејството и пријателите или за лична употреба.Ви посакувам среќен живот! 4 : Спортск

Функции вклучуваат Одговори или да Направите телефонски повици со android или iphone да Испраќате или примате

Користи SWAP ДВА далечински камера shutter да се слика за вас и вашата група од вашиот телефон со себе, без да

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

1 Мека, лесно да го инсталирате, нема да ја оштети да се види форма на заштита 2 Заштита на вашата опрема о

Please wait...