0
clear
  • XIDUO 560pcs M3/M4/М5 Јаглероден Челик Цилиндрични Главата Хексадецимален Штекер Хексадецимален Завртки Орев Асортиман Комплет Купот на Главата Завртки Хардвер Монтажа
  • -20%
  • -20%
XIDUO 560pcs M3/M4/М5 Јаглероден Челик Цилиндрични Главата Хексадецимален Штекер Хексадецимален Завртки Орев Асортиман Комплет Купот на Главата Завртки Хардвер Монтажа

XIDUO 560pcs M3/M4/М5 Јаглероден Челик Цилиндрични Главата Хексадецимален Штекер Хексадецимален Завртки Орев Асортиман

DEN 2206.08

Достапност
Достапно за нарачка

1. Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носење. 2. 560pcs завртки орев во собата може да се задоволат вашата потреба и нивниот квалитет е загарантирана, може да се користат со доверба. 3. Изработена од јаглероден челик, трајни завртки орев во собата може да се корозија-доказ, подобрена за повеќе издржливост. 4. Целосна спецификација, погоден за одржувањето на возилото, механички одржување, апарати за домаќинство. 5. Главно се користи за прицврстување на поврзување на алуминиумски профили, како што се прицврстување врска помеѓу плоштад мулти‑слот за алуминиумски профили.Спецификација : Предмет Тип : Завртки орев set Material : Јаглерод steel Quantity : 560pcs Uses : Главно се користи за прицврстување на поврзување на алуминиумски профили, како што се прицврстување врска помеѓу плоштад мулти-слот за алуминиумски профили.Компресија на пан главата хексадецимален штекер завртката е поголем од тој на главата на цилиндерот хексадецимален штекер завртка, и конекцијата контактирајте е поголем.На хексадецимален socket head клуч е лесно да се зацврсти и може да биде веродостојно поврзани со рамка се состои од алуминиумски профили.Големина : Прибл. 3мм / 0.1 in Approx. 8mm / 0.3 in Approx. 12mm / 0.5 in Approx. 16mm / 0.6 in Approx. 20mm / 0.8 in Approx. 4mm / 0.2 in Package Листата : 35 x Завртка (M3 x 8)35 x Завртка (M3 x 12)35 x Завртка (M3 x 16)35 x Завртка (M3 x 20)20 x Завртки (M4 x 8)20 x Завртки (M4 x 12)20 x Завртки (M4 x 16)20 x Завртки (M4 x 20)10 x Завртка (М5 x 8)10 x Завртка (М5 x 12)10 x Завртка (М5 x 16)10 x Завртка (М5 x 20)160 x М3 Орев 80 x М4 Nut50 x М5 Nut Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Спецификацијата

Item Type:
Screw nut set
Material:
Carbon steel
Quantity:
560pcs
Uses:
Mainly used for the fastening connection of aluminum profiles, such as the fastening connection between square multi-slot aluminum profiles. The compression of the pan head hex socket screw is larger than that of the cylinder head hex socket screw, and the connection contact is larger. The hex socket head wrench is easy to fasten and can be reliably connected to frame composed of aluminum profiles.
Approx. 3mm / 0.1in :
Approx. 8mm / 0.3in :
Approx. 12mm / 0.5in :
Approx. 16mm / 0.6in :
Approx. 20mm / 0.8in :
Approx. 4mm / 0.2in :
Package List:
35 x Screw (M3 x 8) :
35 x Screw (M3 x 12) :
35 x Screw (M3 x 16) :
35 x Screw (M3 x 20) :
20 x Screw (M4 x 8) :
20 x Screw (M4 x 12) :
20 x Screw (M4 x 16) :
20 x Screw (M4 x 20) :
10 x Screw (M5 x 8) :
10 x Screw (M5 x 12) :
10 x Screw (M5 x 16) :
10 x Screw (M5 x 20) :
160 x M3 Nut :
80 x M4 Nut :
50 x M5 Nut :
The actual product color may deviate from the photo due to light. :
There may be a slight deviation in the measurement of product. :

Со стоката дадена додека купуваат

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните г

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

Супериорен маснотиисечење.Ја елиминира нечистотија, валкано и остатоци.Нема да се деградира гума или п

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Функција : 100% Компатибилен за DYMO 18434 Носорог Постојан Винил Индустриски Етикета Лента.Исто Така Лесно Ко

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Во каталогот, ќе се нуди избрани орев и гром комплет, пластична капа за подлошки, завртки за третираат др

Бренд Име : други.Интерфејс Тип : USB.Примена : Десктоп,Лаптоп.Број на Копчиња : 2 Areceiving нашите производи, ак

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

Производителот : SDM додатоци.Пластика.Скала : 1 / 35 Услов : се Нови во Кутија.Производителот : SDM Код : 35010 Ска

Бабата Спортски Картички & Игри.Име Можете Да Им Верувате!.Над 30 Години во Sportscard Индустрија!.Повеќе Карти

Жица Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно Скл

Силна, lintless брише за контакт со храна површини.Пролетнатоварени капак за да се спречи сушењето.Спременз

Висок Емулација И Реални : Ова Antoinette 1909 Авион Модели Што Го Прави Околу 1 : 160 Скала, Ја Враќа Како Дел Од Де

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Арон Судија.Над 30 Години во Sportscard И

Бренд : Honeywell.Производот Број : RM7895 A1048 120 V НАИЗМЕНИЧНА ОСНОВНО РЕЛЕ МОДУЛ БЕЗ A Категорија : HVAC.Слободен Ис

Пластични модел на одлучување.Воздухопловството.Авиони.Бристол 175 Britannia Африканските Сафари.Пластични

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Мултифункционален Градите Проширувач,Кој Се Одвојува,Пренослив.Издржлив и лесен.Материјал : Јаглероде

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

Please wait...