0
clear
  • Sony Надворешни Батеријата Адаптер за Блиц Црна (FAEBA1)
  • -20%
  • -20%
Sony Надворешни Батеријата Адаптер за Блиц Црна (FAEBA1)

Sony Надворешни Батеријата Адаптер за Блиц Црна (FAEBA1)

DEN 5952.00

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Висока-Брзина континуирано снимање, 0.6 секунди полнење време.Над 660 континуирано Flashes1 со наполни батериите.Батеријата списание систем овозможува брза замена на батеријата.Извор на енергија : осум АА големина на Алкални или Ni-МЗ батерии.Надворешна батерија адаптер за флеш надворешни батеријата адаптер за флеш надворешни батеријата адаптер за флеш надворешни батеријата адаптер за флеш надворешни батеријата адаптер за flash.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Можете да инсталирате SC28 флеш sync кабелот на VH2000 блиц на камерата заградата зафат.Тоа вклучува 2 ореви ко

Максимална заштита со безбедни одговара.Лесно се вклопува на вашата камера¡s hot Shoe.Пакети удобно со ваша

Пакет Димензии : 13.6 cms (L) x 8.4 cms (W) x 5.0 cms (H).Тип На Производ : Камера Други Додатоци.Пакет Количина : 1 Земја На

Да се вклопат во 1 / 4" нишка tripod или светло застане.одговара unversal speedlites, микрофон.Материјал : елоксирани а

Да се вклопат во 1 / 4" нишка tripod или светло застане.Компатибилен со Канон, Nikon speedlite флеш.Материјал : Алумин

Please wait...