0
clear
  • zlw-продавница во Текот На Вратата Организатор Крпа Врата на Ѕидот Виси Складирање Торба Висат Торба Водоотпорен Ѕид Монтирани Складирање Торба за Спална соба, Бања
  • -20%
  • -20%
zlw-продавница во Текот На Вратата Организатор Крпа Врата на Ѕидот Виси Складирање Торба Висат Торба Водоотпорен Ѕид Монтирани Складирање Торба за Спална соба, Бања

zlw-продавница во Текот На Вратата Организатор Крпа Врата на Ѕидот Виси Складирање Торба Висат Торба Водоотпорен

DEN 1910.40

Достапност
Достапно за нарачка

❤ Оваа виси торба може да бидат обесени во дневната соба, канцеларија, кујна, спална соба, купатило, гаража, за да ви овозможи со идеална за складирање кутија за дребулии. ❤ Материјал : Памук.Големина : 9.0 во (L) * 3.9 во (W )* 15.7 во (H). ❤ Ѕид-монтирани складирање торба е направен од високо-квалитет на памучна крпа и метална рамка, со униформа бода, силна кука и јамка дизајн, и издржливи. ❤ Внатрешноста на чување торба има водоотпорен слој, што може да се направи вашиот складирање торба повеќе издржливи, здрав и може да ја задржи својата форма и, што е повеќе погоден за бања. ❤ Ако Имате било какви прашања во врска со Виси Торба, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние Ќе Ви Понудиме Задоволување Решение.Име на производ : Ѕид-монтирани водоотпорен складирање bag Product материјал : cotton Number на производот џебови : 1 pocket Applicable места : дневна соба, студија соба, спална соба, бања, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради некои грешки во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Уникатен подарок.Меки и удобни.убав изглед.Може да се направи соба интересно.Тоа може да се користи насе

Направен од висок квалитет на памук, лен, еколошки и издржливи.Погодна за спалната соба, студија, купати

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

На силиконски туш squeegee остава бања без вода дамки, ленти, прашина остатоци или нешто друго, и вашата бања

Совршен за мали места колеџ домови или стан, шкаф, или облека решетката.направи на безбеден и издржлив м

МЕРЕЊА 59" Широк 18" Долго 68" Висока.Интересен подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, соп

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Памук, лен.Производ Големина : Должина и ширина се за 22.05*8.07 инчен, грешка е

✅Подебели& Посилна Материјал : Виси Плакарот Организаторите е направен од висококвалитет полиестерпам

Иновативниот дизајн : екстра врвот полица за чување на шансите и целите, како и проширување на дното пол

Класификација : Set.Тип : Складирање И Кеси 1 Одбраната неплетени ткаенини, влага доказ и дише...

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

Промена на атмосфера на вашиот dorm со овие гардероби.На ткаенина гардероба е многу лесно да се движите ни

【Забелешка】Куките 10.24"x2.56"x0.87",ве Молиме да се Измери Вашата Гардероба и Шкафот Пред Цел 【Вчитување Кап

ДИЗАЈН : Пластични Фрижидер Ѕид Кука има тркалезна глава дизајн со мазна површина, така што не мора да се

Џемпери, панталони, purses, паричници, накит, чевли, и други додатоци остане уредни и чисти со бескрајни пла

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

3полица организаторите работат одлично во плакарот, полици и гардероба за чување бебе облека, bibs, крпи, д

Организирање торба што виси складирање торба го прави користењето на вертикална складирање простори и

Ѕидот Виси Со Џеб Крем Памук Античкиот.Материјал : Памук.Крај : Антички.Акцентот тип : Planters, Закачалки и С

Исклучителна : Нашата Складирање Џебови изгледа стилски во една соба.Пакет Вклучувајќи 1 x phone торба.It' s н

Памук и Лен.Производот има 6 складирање кеси, кои ефикасно се заштедува простор и е полесно да се организ

8" W X 11,8" D X 42.8" W X 11,8" D X 42.Тоа е тешко да се инсталира:Оваа виси полица е едноставен и лесно да се соберат, б

Please wait...