0
clear
  • Reskit RS72-0192 - 1/72 AGM-65 Одметник Проектили со ЛО-117 (2 парчиња) AV-8b, А-10, Ф-16, F-18 Скала Смола Детали за полнење
  • -20%
  • -20%
Reskit RS72-0192 - 1/72 AGM-65 Одметник Проектили со ЛО-117 (2 парчиња) AV-8b, А-10, Ф-16, F-18 Скала Смола Детали за полнење

Reskit RS72-0192 - 1/72 AGM-65 Одметник Проектили со ЛО-117 (2 парчиња) AV-8b, А-10, Ф-16, F-18 Скала Смола Детали

DEN 503.76

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1/72. Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.AGM-65 Одметник проектили со ЛО-117 (2 парчиња) (Надградба сет) 1/72 Res Kit RS72-0192 Производителот : Res Kit (Украина) Сериски број : RS72-0192 Скала : 1/72 Тип : Надградба сет за воздухопловство Материјал : Смола Комплет опис : Unpainted, Unassembled, Сетот не содржи бои и лепак Состојба : Нови во Кутија Rekomended комплет : Revell, Хасегава, Italeri, Хоби Шеф.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акции Слика се прикажува.Вистински објект може да варираат.New York Yankees.Бебе Рут.Контактирајте со Продавач

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

На Спартанско Пена Пиштол Модел #481 произведува подготвен да се користи пена на побарувачката.Едноставн

Се сретне вашата страст за воздухопловство колекционерски предмети Додадете на вашата колекција на ав

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

【16 Слајдови за Празници】на сите важни манифестации се вклучуваат 4 слајдови за Божиќ, 2 слајдови за ноќ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

2 Пакет На Zilla Водни Рептил Грејач, 100 Вати Секој.Идеален за рептили terrariums до 40 литри.Целосно подводните г

Тој е опремен со голем резервоар за вода, откако ќе ги додадете мраз вода во него, вклучете го вентилатор

Производителот : RESKIT (Украина).Скала : 1 / 72 Материјал : СМОЛА.Комплет опис : Unpainted, Unassembled.Состојба : Нова.Гри

Производителот гаранција може да не се применува.ХССG DIN 338 Пакет од 5 Тип N Точно пресврт вежба малку, со д

HSSECo8 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежба Малку Дијаметар 11.0 mm ХССE Co8 DIN 338 Форма C Тип ВИРЏИ

Производителот гаранција може да не се применува.HSSECo5 DIN 338 Пакет од 5 Типот ВИРЏИНИЈА.Точно Спирала Вежб

Ореви и подлошки се чуваат во кутија за лесно пребарување.Кога ќе се луди за исчезнати завртки, тоа е сов

Ова е пластична модел комплет.Собрание и сликарството е потребно.Боја и лепак НЕ е вклучена.Содржи дело

Едуард Photetch 1 : 48 Ланкастер Б Мк.Јас бомба полици.Детали делови за надградба на скала пластични модели.Пр

Фан тип : метал хоризонталната оска turbofan.Брзината на ветерот : 3 продавница.Овој радијатор има напојувањ

NSFS – Нова Вишок на Фабрички Запечатени (ОЕМ).NSMP – Нова Вишок на Производителот Пакет (ОЕМ).NSNP – Нова Вишо

1 Пластична кутија за пакување, повеќе ребра се погодни за класификација, лесен за складирање и за носењ

Dltmysh.Изработени од нерѓосувачки челикНаправени на 304 нерѓосувачки челик, таа има добра отпорност на кор

Минесота Близнаци.Алекс Kirilloff.Еден 2016 Година Bowman е Најдобро Бејзбол Картичка.Соберат сите 100 ветеран и д

Please wait...