0
clear
  • Тифани Антички Табела Светилка 18 Тифани Уметност Креативни Светилка Ретро Црвено Dragonfly Дневна Соба Атмосфера Табела Светилка
  • -20%
  • -20%
Тифани Антички Табела Светилка 18 Тифани Уметност Креативни Светилка Ретро Црвено Dragonfly Дневна Соба Атмосфера Табела Светилка

Тифани Антички Табела Светилка 18 Тифани Уметност Креативни Светилка Ретро Црвено Dragonfly Дневна Соба Атмосфера

DEN 1305.60

Достапност
Достапно за нарачка

На Тифани абажур е направен од високо-одделение црква стакло,рачно поставување,ножот добиеше,изгорена,не е лесно да избледи,и стаклото е еднакво се обоени.Купи Со Доверба-Ние сме професионални Светилки И Фенери производителот,осигурете се дека ви обезбеди квалитет и најзастапен категорија на Светилки И Фенери производи.Силна отпорност, притисок, шок, влага, и безбедност. (Со топла светилки и обоено стакло lampshades, ја рефлектира светлината ќе биде повеќе топло)[Материјал] : Тифани обоено стакло + метална база[Процес] : традиционалните Европски и Американски традиционалните рачно inlaying процес се користи, и со тоа е направен од страна на сечење, брусење, hemming, лемење, боење и така натаму.Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направен од калај-приклучија вистински обоено стакло, на база обезбедува добра стабилност, обезбедување на безбедност и стабилност.Ако имате било каков проблем во врска со оваа цел,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил,ние ќе се обидеме Нашите да им помогне да го решите вашиот проблем ПОБРЗО.Избраните материјали,таписерии изработка,одличен квалитет и прифатлива цена,светилка не е само Светилки И Фенери,но, исто така, се прекрасна декорација.Декорација ефект е многу добар, светлината не е премногу светла, но читање е, исто така, нема проблем, погоден за класичен стил декорација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Имаме Стока Безбедносни Услуги.Ако Производот што Сте го Добиле Има Проблеми со Квалитетот, ве Молиме С

Целата led светло составен од LED светло монистра кој дава нежно светло за очите, а има подобра lumination.Модер

⚡ОкоЗаштита & Autooff TimerОваа табела светилка, се состои од 52 премија и издржливи светилка монистра, кое мож

★Елеганција Свитлива дизајн : 360 степени прилагодливи, флексибилни gooseneck цевка за да ја прилагодите неј

Долг животен век : добар квалитет ткаенина со вграден во изолација, која може да се намали на оштетување

☆Намали Стакло База.Дувачкиот Заврши Метал Акценти на База, Finial, и Светилка Вратот ☆OnOff Приклучок За Пр

Безбеден за вашите бебиња и домашни миленици.Ако имате било каков проблем во врска со оваа цел,ве молиме

Имаме Стока Безбедносни Услуги.Ако Производот што Сте го Добиле Има Проблеми со Квалитетот, ве Молиме С

Топло бела светлина Создава Удобна Атмосфера, Правење на вашиот дом Елегантен и Современ и повеќето Уме

2,200 LUMENS СВЕТЛО & 20" ШИРОК СЕНКА одличен извор на светлина со 24 Watts.Со боја температура на 5600 K6000 K и CRI на 80, т

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Топло и романтична ноќ светлина : го Стави на вашиот кревет за да ви овозможи со топла и пријатна светлин

Извор на светлина може да биде вклучен со едно копче, и работата е едноставна.Ве молиме да бидат сигурни

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Напомена : Сите ПРЕДВОДЕНА допир светилки во нашата продавница се мерени рачно, а не се мали грешки, кои

Вистински Тифани светилки, скапоцени рачно изработени изработка како класичен век, на абажур е направе

Иновативниот дизајн, пријатни бои, таписерии изработка, добри подароци, бизнис колеги, клиенти, пријате

Елегантни и Флексибилен Дизајн : заградата донесува со мека, трајни и 360 степени rotatable Силиконска гума за

▲На проширување, прилагодување gooseneck дизајн, силиконски црева може да биде 360 степени за да го промените

Адаптер x 1.Ви овозможува лесно да ги осветлува секој агол да ги задоволи вашите барања.допирање на копче

Please wait...